האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
כתבות נוספות
 
נדחה המכרז הפנסיוני לשוטרים וסוהרים
ועדת המכרזים הודיעה על דחיית המכרז בשל טענות אפליה שהועלו מצד בתי ההשקעות וחברות הביטוח הבינוניות | "מבטחי המשנה מסרבים להעניק כיסוי מפני אירועי טרור"
פורסם המכרז לניהול המוצרים הפנסיוניים של שוטרים וסוהרים
17/10/2013
המכרז הינו למשך 8 שנות התקשרות וכולל הגשת הצעות לקרנות פנסיה, לקופות גמל ולקרנות השתלמות עבור כ-10 אלף עמיתים | היקף המכרז מוערך בכ-120 מיליון שקלים לשנה
המועד להגשת הצעות במכרז הפנסיוני החם ביותר בשוק, במסגרתו יבוטחו 10 אלף שוטרים וסוהרים, נדחה מה-22 בדצמבר ל-15 בינואר 2014. זאת, בעקבות תלונות שהגיעו לפתחה של ועדת המכרזים במשרד לביטחון פנים, לפיהן מפלה המכרז בין חברות הביטוח הגדולות לבין חברות הביטוח הבינוניות ובתי ההשקעות, בשל תנאים שנקבעו בו החוסמים את דרכם של האחרונים להגיש מועמדות למכרז.

הנושא אף הועלה לא אחת בוועידת עדיף ה-13, שהתקיימה לפני כשבוע, בין היתר על ידי רונן טוב, משנה למנכ"ל ויו"ר מיטב דש גמל ופנסיה, שאמר: "לא יתכן שבית ההשקעות לא יוכל להשתתף במכרז כיוון שמבטח המשנה מסרב להעניק כיסוי מפני אירועי טרור, לעומת קרנות הפנסיה בבעלות קבוצות הביטוח שיכולות להעניק כיסוי מסוג זה על חשבון העמיתים".

על פי ההערכות, המכרז יקיף בעתיד כ-30 אלף עובדים המבוטחים בהסדרי הפנסיה הצוברת, והוא נחשב לאחד מהגדולים במשק. ההיקף הכספי המשוער של ההליך צפוי לעמוד על כ-120 מיליון שקלים לשנה, וכאמור צפוי לגדול בצורה ניכרת בהמשך.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011