הרצל 91, ראשון לציון, 75151
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
מאמרים נוספים
 
ביטוח תאונות אישיות
הבדלים משמעותיים בין ביטוחי תאונות אישיות המוצעים בשוק מצריכים ביצוע סקר שוק, טרם הרכישה | מה חשוב לברר?
ביטוח תאונות אישיות נמנה על סוגי הביטוחים הנפוצים והחשובים ביותר בשנים האחרונות במדינת ישראל. להוציא מקרים חריגים, אין שום דרישה לתנאי סף על מנת להיות מבוטח בביטוח זה, ולפיכך ישנם הבדלים מהותיים בין כל ביטוח כזה המוצע על ידי חברות הביטוח השונות.

טרם רכישת ביטוח יש לבצע סקר והתאמות מיוחדות וזאת על מנת לדאוג לכיסויים מלאים באופן הטוב ביותר והמתאים ביותר בעבורכם.

הבדלים מרכזיים בין סוגי הביטוחים השונים
מומלץ להתייעץ עם סוכן ביטוח אישי על מנת להתאים אישית את ביטוח התאונות האישיות לכלל צרכיכם תוך בירור עלויותיו. כיום על פי החוק אין שום פוליסה תקנית וקיימים לא מעט הבדלים משמעותיים בין הסוגים השונים של הביטוחים. כפועל יוצא חברות הביטוח יכולות לקבוע בכוחות עצמן את תנאי הפוליסה וזאת בהתאם ולפי דרישות המבוטחים.

מדוע ישנם הבדלים מהותיים בין הביטוחים?
שינויים אלו מהווים למעשה נדבך נוסף בביטוח האמור כמו למשל ביטוח עסק, ביטוח רכב וביטוח דירה. ההבדלים משקפים את קהל היעד של חברת הביטוח, את יכולתו ברמה הכלכלית ועוד מגוון סיבות אשר שמורות אצל הגורם המבטח. לפיכך, במעמד החתימה על פוליסת הביטוח בה נכלל סעיף תאונות אישיות, הצעד הראשון אותו יהיה עליכם לוודא הוא כי הביטוח מעניק כיסוי מלא למקצוע שלכם, וכי קיימת הלימה מוחלטת לצרכים האישיים שלכם.

כיסויים שונים במצבים חריגים
לדוגמא, אדם שנוהג על רכב דו גלגלי חייב לוודא שיש לו כיסוי לכך. כך גם לגבי אנשים שעוסקים בספורט, צניחה, סנפלינג, צלילה וכיוצא בזה. כמעט תמיד ניתן לדאוג לכיסוי מסוים במצבים חריגים על ידי הוספת סעיף מיוחד בביטוח.

היקף הפוליסה
פוליסת ביטוח תאונות אישיות תכלול שנה אזרחית מלאה עבור הכיסוי הביטוחי, ביטוח למשך 24 שעות ביממה, במשך כל יום בארץ וברחבי העולם.

בנוסף, היקף הפוליסה כולל כיסוי בעתות של מוות שארע תוך 12 חודשים מיום התאונה, וכיסוי במקרים של נכות רפואית אשר נקבעה בתוך 12 חודשים מיום התאונה. גם כאן ישנה אפשרות לשפר את פוליסת הביטוח. וזאת למשל על ידי בירור מקדים בכל הנוגע לזכאות להמשיך לעבוד במקצוע אחר או בכל מקצוע אשר נקוב בפוליסה, אף טרם לקביעת הנכות או אבדן כושר העבודה. באופן זה ניתן להימנע מבזבוז משאבים וזמן יקר בהמתנות ממושכות ומיותרות, ולהמשיך להתפרנס עד לרגע קבלת ההחלטה וגובה הפיצויים.
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011