הרצל 91, ראשון לציון, 75151
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
מאמרים נוספים
 
ביטוח מחלות קשות
רכישת ביטוח מחלות קשות מסייע בשיפור איכות חייהם של המבוטחים בעת קרות מקרה ביטוח ומאפשר הקלה בהתמודדות עם הסבל
מטבע הדברים מרבית האנשים אומרים, או לפחות מאמינים, שלהם זה לא יקרה. אולם המציאות מראה לנו שגם אנו נתונים לאי אלו תרחישים שעלולים לשבש את אורחות ואיכות חיינו מן הקצה אל הקצה. תרחישים אלו יכולים לבוא לידי ביטוי בהופעה של מחלות קשות במיוחד או אירועים רפואיים מסובכים וקשים. השאלה הנשאלת היא כיצד אנו יכולים להיות בטוחים שבמידה וחלילה ניקלע לאירוע בריאותי קשה, אכן נהייה זכאים לקבל את הטיפול הרפואי המתאים והיעיל ביותר?

כיסויים למחלות קשות
כיום חברות הביטוח מעניקות מענה לבעיה זו, אשר מסייע בשיפור איכות חייהם של המבוטחים בעת קרות מקרה ביטוח ומאפשרת הקלה בעת ההתמודדות עם הסבל שמאפיין חולים רבים.

חברות הביטוח השונות מציעות מגוון רחב של כיסויים רפואיים וכספיים עבור אינספור סוגים של מחלות, כמו למשל אי ספיקת כליות כרונית, אי ספיקת כבד, התקפי לב, השתלות איברים, טרשת נפוצה, חירשות, ניתוח, תיקון מסתמי לב, ניתוח מעקפים, ניתוח אבי העורקים, עיוורון, ניתוח מעקפים, סרטן, פרקינסון, פוליו, שיתוק, שבץ מוחי, איידס, תרדמת, תשישות הנפש וכיוצא בזה.

התנאים והשירותים של חברות ביטוח
כיסויים אלו הינם פיתרון בעל חשיבות שלא תסולא מפז ונועדו לספק שירותים באופן מידי ביותר בעלויות משתנות- חלקן סבירות וחלקן יקרות יחסית, בהתאם לצרכי המבוטחים.

מספר חברות ביטוח משלמות למבוטחיהן את דמי הביטוח בתוך 30 ימים בלבד, החל מיום קבלת כל המסמכים הדרושים לבירור חבותה של החברה. כמו כן, החברות מעניקות תשלום תגמולי ביטוח, במידה ומות המבוטח התרחש עד 30 ימים ממועד האירוע.

פוליסת ביטוח מחלות קשות
ניתן לרכוש שירותים אלו לעתים כנספחים, כאשר גילאי המבוטחים נעים בטווח של בין 18 ל- 70 כמו גם ילדים בגילאים של שנה עד 18. פוליסת ביטוח מחלות קשות המוצעת על ידי חברות ביטוח נועדה לספק תכנית לשיפור ולשמירה על איכות החיים התקינה ובפרט לאחר גילוי של מחלה קשה. ביטוח הילדים מאפשר, כך שגם אם אחד מילדייך יחלה חלילה המבוטח יהיה מכוסה באופן מלא. בעת בחירת פוליסה וחברת ביטוח יש להקפיד שתנאים אלו מוצעים לכם.

רכישת ביטוח מחלות קשות
מרבית חברות הביטוח שפועלות בישראל מציעות כיום את מוצרי הביטוח שלהן על ידי סוכני ביטוח המשווקים את מוצריהן. על מנת לרכוש פוליסת ביטוח מחלות קשות ראשית יש לפנות לסוכן הביטוח. אפשרות נוספת היא לבקש הצעה לביטוח זה דרך אתר האינטרנט שמפעילה חברת הביטוח עמה בחרתם לעבוד.
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011