יד חרוצים 14, תל אביב, 67778
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
ממשק למסלקה. אריק אלמגור
כתבות נוספות
 
אלמגור תחליף את מערכת הייעוץ הפנסיוני בבנק לאומי
הפרויקט צפוי להימשך שנה וחצי ובמסגרתו גם ייבנה ממשק מלא למסלקה הפנסיונית | בחברה צפויים להציע גם ללקוחות האחרים שלה פתרון הפצה ותפעול אצל ספק אחד הכולל חיבור B2B למסלקה
בימים אלו נחתם הסכם בין בנק לאומי לחברת אלמגור לביצוע פרוייקט במסגרתו חברת אלמגור תספק לבנק לאומי מענה מלא לדרישות הבנק ולדרישות הרגולציה לפעילות הייעוץ הפנסיוני של הבנק. הפרויקט, אשר צפוי להימשך כשנה וחצי כולל גם את טרום הייעוץ , הייעוץ התפעול וההפצה כולל ממשק מלא למסלקה הפנסיונית. מערכת אלמגור תחליף את כל המערכות הקיימות בבנק. 

חברת אלמגור סיימה הקמת מערכת ייעוץ פנסיוני מקיפה לבנק איגוד
4/9/2014
זוהי הפעם הראשונה שאלמגור מספקת מערכת ייעוץ מלאה למגזר הבנקים, בהמשך למערכת חלקית שקיימת בלאומי
ההסכם עם בנק לאומי יאפשר לאלמגור בקרוב לשדרג את המערכת הקיימת ולהציע גם ללקוחותיה האחרים פתרון כולל של הפצה ותפעול אצל ספק אחד הכולל חיבור B2B למסלקה הפנסיונית .

המערכת שתותקן בבנק לאומי מבוססת על מערכת הייעוץ הפנסיוני של אלמגור ושהותקנה כבר בשנת 2014 בבנק איגוד .

בחברת אלמגור מציינים כי הפתרון שחברת אלמגור תספק לבנק לאומי - הוא פתרון מלא מקיר לקיר לתחום הייעוץ הפנסיוני "מדובר במערכת המתקדמת ביותר בישראל שפותחה בסביבת אינטרנט בכולל כבר היום ממשק מלא לנתוני המסלקה הפנסיונית", אומרים בחברה.

בחברה מוסיפים כי היתרונות של הסכם זה מול בנק לאומי הוא מעבר לספק אחד שנותן פתרון מקיף לכל מערכת הייעוץ בבנק וכן חסכון ניכר בעלויות המחשוב בתחום הייעוץ הפנסיוני , מערכת גמישה ומתקדמת יותר לעומת המערכות הקיימות בבנק.

חברת אלמגור נוסדה בשנת 2005 ומתמחה במתן פתרונות מחשוב לתחום הייעוץ הפנסיוני , מערכת אלמגור ריטיירנט היא מערכת הייעוץ הפנסיוני הראשונה שפותחה בסביבת אינטרנט והמובילה בשוק.

חברת אלמגור גם סיפקה מערכת דומה למנורה מבטחים פנסיה וגמל קרן הפנסיה הגדולה בישראל הכוללת ממשקים למערכות התפעול של החברה כולל הפקה אוטומטית של מוצרי הפנסיה הגמל והביטוח והמהווה את כלי המכירה למאות מק"לים.

בין לקוחותיה של אלמגור נמצאות כלל פנסיה וגמל, מיטב דש, הלמן אלדובי, הכשרה ביטוח, מנהלי הסדרים מהגדולים בשוק, סוכנויות ביטוח ואלפי סוכני ביטוח עצמאיים.


 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011