האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
כתבות נוספות
 
אגף שוק ההון מפתח ממשק לאיתור ולהוזלת מוצרי ביטוח אבודים
לאחר שהצליחה המסלקה הפנסיונית לצמצם את היקף חשבונות הפנסיה הרדומים בכ-15%, הודיעה הממונה על שוק ההון כי בכוונתו ליצור ממשק דומה לאיתור ביטוחים אבודים
 כחלק ממדיניותה להגברת השקיפות וזמינות המידע לציבור המבוטחים, וכדי לאפשר למבוטחים לרכוש או לעדכן את מוצרי הביטוח בצורה מושכלת, הודיעה הממונה על שוק ההון, הביטוח והחיסכון, דורית סלינגר, כי בכוונת האגף ליצור תשתית דיווח אשר דרכה יוכל כל מבוטח לאתר בקלות ובמהירות את כל מוצרי הביטוח שברשותו.

במכתב אשר שלח אסף מיכאלי לחברות הביטוח לפני כשבוע דורש הסגן הבכיר למפקחת, לפתח ממשק מסוג Web Service לפי התקן שיקבע בהמשך על ידי האגף ואשר יתמוך באותה תשתית. על הממשק לעמוד בזמני התגובה המקסימליים שיקבעו על ידי האגף, כאשר כל השדות וההגדרות הנדרשות עבור הממשק יועברו לחברות באופן מפורט.
כמו כן, כחלק מתהליך הפיתוח והבדיקות, תידרש כל חברת ביטוח להקים סביבת בדיקות ייעודית וכן לבצע בדיקות עומסים, בהתאם להנחיות שיועברו. החברות התבקשו להעביר את התייחסותם עד ליום 15 ביוני 2016, כאשר הדיונים בנושא ייערכו בימים 23 ו-27 ביוני 2016.


בעתיד הקרוב תשלב המסלקה בתצוגה בפורטל נתוני היזון החוזר הראשוני
31/5/2016
עמיר טל, מנכ"ל המסלקה הפנסיונית, אמר כי חשוב להיות ערוך להצגת והבנת הודעות הדחייה מאחר והללו מכוונות את המעסיק אל התיקונים הנדרשים
 המהלך שמובילה סלינגר מגיע שלוש שנים לאחר השקת המסלקה הפנסיונית. על מנת לסבר את האוזן, ערב השקת הממשק נאמד היקף החשבונות הרדומים ב־40 מיליארד שקלים, ומאז הוא צנח ביותר מ-15%. כמו כן, הקמת המסלקה ארכה כשנה, ועל פי ההערכות תידרש תקופת זמן דומה להקמת מנוע הביטוחים, שנמצא כעת ברמת הצהרת כוונות. מועד תחילת העבודה המצופה הינו רק בתחילת שנת 2018.

בנוסף, למכתב צורף נספח הכולל את השדות אשר יידרשו לצורך הצגה באתר, כפי שאופיינו בחוזר "אחזור מידע אישי" שמספרו 2016-1-6 ופורסם ביום 23 במאי 2016.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011