האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
כתבות נוספות
 
סלינגר: מרותק לכיסא גלגלים יוכר אוטומטית כמי שאינו מתנייד
שיפור הפוליסה האחידה של קופות החולים יאפשר לחיילים את המשך הרצף הביטוחי גם בתקופת שירותם | הפוליסה החדשה תקל על מבוטחים המבקשים לעבור בין ביטוחים סיעודיים במקרה של מעבר בין קופות חולים
שר האוצר, משה כחלון והממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דורית סלינגר, משפרים את הכיסוי הביטוחי הניתן במסגרת פוליסת הסיעוד האחידה לכ-4.5 מיליון חברי קופות החולים. פוליסת הסיעוד האחידה נכנסה לתוקף ב-1 ביולי 2016, כאשר השיפורים הנוכחיים צפויים להיכנס לתוקף החל מ-1 ביולי הקרוב.

באוצר מסבירים כי שיפור הפוליסה האחידה יאפשר לחיילים, כולל משרתי הקבע, את המשך הרצף הביטוחי גם בתקופת שירותם הצבאי. ההוראות יאפשרו לחיילים המשרתים כיום להצטרף לביטוחי סיעודי בקופות החולים ללא בדיקה רפואית מקדימה. בנוסף, הפוליסה החדשה תקל על מבוטחים המבקשים לעבור בין ביטוחים סיעודיים במקרה של מעבר בין קופות חולים.

במסגרת השינויים, יכוסו גם מקרי סיעוד שעלולים להתרחש בשלוש שנותיו הראשונות של תינוק מבוטח. כלומר, הפוליסה תאפשר להורים להעניק כיסוי סיעודי פרטי מלא לילדיהם מיום לידתם. בנוסף, הורחבה הגדרת הזכאות בפוליסה כך שחברת הביטוח תכיר באופן אוטומטי במבוטח המרותק לכיסא גלגלים או למיטתו, כמי שאינו יכול להתנייד באופן עצמאי. הוראה זו תקל על הליך ההכרה בזכאות למבוטחים.

פוליסת סיעוד אחידה לחברי קופות החולים – היום שאחרי
28/7/2016
עבור רבים משחקני הענף הרפורמה בביטוחי הסיעוד, אשר יצאה לדרך בתחילת החודש, עדיין לוטה בערפל. אודי לוי, ממחלקת ביטוחי בריאות וסיעוד במשרד האוצר, פורש את היתרונות והאתגרים הצפויים בהמשך הדרך
הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דורית סלינגר: "פוליסת הסיעוד של קופות החולים מהווה נדבך מרכזי בהגנה הביטוחית הסיעודית הפרטית על כמחצית מאוכלוסייתה של המדינה. לכן אנו נדרשים לוודא שהציבור יקבל את הכיסוי המיטבי הראוי וההוגן ביותר. רשות שוק ההון תפרסם בקרוב הסדרות נוספות שישפרו את הביטוח הסיעודי לטובת הציבור הרחב".
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011