אבא אחימאיר 14 א, רמת גן, 52587
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
ישראל לחמן
כתבות נוספות
 
עיריית חיפה יצאה במכרז לניהול חיסכון בקופת גמל מרכזית להשתתפות בפנסיה תקציבית
מדובר במכרז גדול ומהותי שכן סך ההפקדה השנתית המשוערת היא כ-3.3 מיליון שקלים וסך הצבירה הכוללת עד כה היא בסך של כ-30 מיליון שקלים
עיריית חיפה פרסמה לניהול ועריכת הסדרי חיסכון פנסיוני בקופת גמל מרכזית להשתתפות בפנסיה תקציבית עבור עובדי עיריית חיפה. המכרז הנו גדול ומהותי שכן סך הצבירה הכוללת עד כה היא כ-30 מיליון שקלים, וסך ההפקדה השנתית המשוערת לכלל אוכלוסיית המכרז עומדת על כ-3.3 מיליון שקלים.

ההתקשרות היא לתקופה של שלוש שנים, כאשר לעירייה בלבד האפשרות להאריך את ההתקשרות לתקופה נוספת של שנה או חלק ממנה עד למקסימום של חמש שנים מועד תחילת החוזה..

המכרז הוא עבור מי שמועסק על ידי עיריית חיפה ו/או חברות בנות ו/או חברות קשורות, שהסדר הפנסיה החל לגביו הוא תשלום קצבה, לפי דין או הסכם, מאוצר המדינה או מקופת המעביד. כמו כן, נושאי משרה: ראש הרשות וסגניו, ראש מועצה דתית וסגניו. סך אוכלוסיית העובדים הנכללים כיום במסגרת קופות גמל להשתתפות בפנסיה תקציבית בעיריית חיפה עומדת על כ-1,390 עובדים.

בין תנאי המכרז: רישיון בתוקף לניהול קופת גמל מרכזית להשתתפות בפנסיה תקציבית; בקופת הגמל המוצעת מנוהלים לפחות 5,000 עובדים כהגדרתם בתקנון קופת גמל מרכזית להשתתפות בפנסיה תקציבית בסטטוס עמיתים פעילים; לקופת הגצל המוצעת ותק פעיל של חמש שנים לפחות (בין השנים 2011-2016 לפחות) בניהול קופת גמל מרכזית להשתתפות בפנסיה תקציבית; הצעה שתוגש על ידי קבוצה מציעה' תיפסל על הסף.

הזוכה במכרז תיקבע על פי שקלול של דמי ניהול מצברה בלבד (70%), ניהול ההשקעות – תשואה (15%), סיכון – מדד שארפ (10%), בקרה, מידע, ממשק ניהול, דוחות, הטבות מיוחדות, ממליצים (5%). ההצעה בעלת הציון המשוקלל הגבוה ביותר העונה לכל תנאי המכרז תומלץ כהצעה הזוכה במכרז.

את המכרז עבור עיריית חיפה כתב ישראל לחמן ממשרד שאול את לחמן ייעוץ ובקרה פנסיונית. המועד האחרון להגשת הצעות: 29 במאי 2017.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011