האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
צילום: סטודיו עדיף
מאמרים נוספים
 
להקדים תרופה למכה
עד היום סוכן הביטוח הציע פתרונות ביטוח, בעיקר של חברות ביטוח | הסוכן החדש יצטרך להביא ללקוחותיו גם פתרונות שאינם ביטוח, כאלה שימנעו את האירוע הביטוחי, ומגרש המוצרים בשדה זה רחב והוא אף יגדל ויצמח
לפני 13 שנים יצרנו מסורת חדשה בענף ביטוחי הבריאות. כנס ענפי לתחום ביטוחי הבריאות. הכנס הראשון היה באולם קטן בהשתתפות כ -80 משתתפים והוא היה בסימן עשור לחוק בריאות ממלכתי. מאז עברו הרבה מים בירדן ואנו בפתחו של כנס עדיף ה-14 בענף ביטוחי הבריאות.

ענף ביטוחי הבריאות שונה מאחיו ענפי ביטוח החיים והאלמנטר. ועם זאת לא לשכוח שהם עדיין מאותה משפחה. ענף ביטוחי הבריאות שזור בעולם הרפואה, משרד הבריאות, בתי חולים, מערכת פרטית וציבורית, טכנולוגיה מתפתחת ומתקדמת, ומצד שני, הוא גם חלק בלתי נפרד ממשרד המפקח על הביטוח, חברות הביטוח, סוכני ביטוח ופוליסות ביטוח. 

ענף ביטוחי הבריאות הוא הדינמי ביותר מבין ענפי הביטוח. הוא מושפע באופן רציף מהתפתחות הטכנולוגיה הדינמית והאין-סופית והוא מושפע גם מהמגמות שמכתיבה הרגולציה המודרנית. 

ענף שאין בו רגע דל. גם אם נדמה שיש הפוגה כלשהי מכיוון משרד המפקח, השחקנים בענף חייבים כל הזמן להישאר עם האצבע על הדופק, לתור אחר מגמות חדשות ולייצר כאלה בעצמם.

כנס מקצועי הוא הזדמנות. הזדמנות לכל אחד מאיתנו להפוגה קלה מהעשייה השוטפת, להקשיב לקולגות מימין ומשמאל, להבין את התחושות ולחקור את התפיסות החדשות, להשקיע יום אחד בהבנת התחזיות, ולחזור למחרת לשגרה שוטפת של עשייה מחודשת.

כמדי שנה אנו בעדיף נערכים רבות לכנס השנתי. קיימנו שיחות עם כל הגורמים המעורבים, וזימנו לכאן את כל הגורמים הקובעים, המשפיעים, אלו שמציירים את המגמות העתידיות. אנו משוכנעים שבתום יום זה תקבלו תובנות חדשות וכמדי כנס נצא מכאן עם כותרות מעניינות.

עוד בטרם נתחיל את יום הדיונים אבקש להצביע מכאן על מגמה חדשה שצפויה לצמוח בעתיד הקרוב וזה תפקיד סוכן הביטוח בענף ביטוחי הבריאות.

כולם מדברים על זה שתפקיד הסוכן הביטוח חייב להשתנות, וזה נכון. המרווחים מצטמצמים ותפקיד המתווך מאבד מחשיבותו. ייאמר לזכות לשכת סוכני הביטוח שהיא ערה לתהליך והיא מחפשת את מיקומו או תפקידו החדש, ולתחושתי היא בכיוון הנכון.

עד היום סוכן הביטוח הציע פתרונות ביטוח. בעיקר של חברות ביטוח. הסוכן החדש יביא ללקוחותיו גם פתרונות שהם לא ביטוח. פתרונות שימנעו את אירוע הביטוח, ומגרש המוצרים בשדה הזה יהיה רחב, והוא יגדל ויצמח.

זוהי מגמה שנמצאת בראשיתה ואני מצביע עליה עכשיו. אין לי ספק שתחום המניעה יתרחב משמעותית בתקופה הקרובה ואני מעריך שבכנס הבא, הוא יתפוס חלקים נכבדים מיום הדיונים.

אנו פסע לפני חגי תשרי, ובתקופה זו אנו חוגגים מדי שנה את יום ההולדת של עדיף. אנו חוגגים 19 שנים מאז צאת הגיליון הראשון של עדיף. יום הולדת עבורי מהווה נקודת ציון בה מותר ורצוי להרים את הראש, להביט על הדרך שעשית, לנשום את אוויר הפסגות כי אתה יודע שמחר צריך להמשיך לחתור; כדי להישאר רלוונטי וכדי לכבוש פסגות חדשות.

דברים שנאמרו בפתח הכנס ה-14 בענף ביטוחי הבריאות והסיעוד
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011