האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
כתבות נוספות
 
דן דוברי ישפוט פעם נוספת בתחרות הבינלאומית לתכנון פיננסי
התחרות תתקיים לקראת הכנס העולמי לתכנון פיננסי שייערך באוקטובר בשיקגו | דוברי: זהו כבוד גדול להימנות על אנשי המקצוע הטובים בעולם והראויים לבחון אחרים
דן דוברי הוזמן פעם נוספת להיות שופט בינלאומי בתחרות תכנון פיננסי לקראת הכנס העולמי לתכנון פיננסי (2018 The Financial Planning Challenge) שיתקיים באוקטובר 2018 בשיקגו. התחרות תיערך בשיתוף עם חברת התוכנה הבינלאומית לתכנון פיננסי PlanPlus והארגון הבינלאומי לתכנון פיננסי (FPA - Financial Planning Association). התחרות, שהתקיימה ב-2015 בישראל, נחשבת לתחרות יוקרתית והיא סמל בינלאומי למצוינות ומקצועיות בתכנון פיננסי. הזוכה בתחרות נהנה מהכרה בינלאומית, כאשר טקס ההכרזה על 'המתכנן הפיננסי המצטיין לשנת 2018' יתקיים בכנס העולמי באוקטובר.
 
דן דוברי ישפוט בתחרות בינלאומית של איגוד המתכננים הפיננסים העולמי
31/7/2017
התחרות מתקיימת בעשרות מדינות כשהזוכה בתחרות בכל מדינה עולה לתחרות הגמר העולמית | התחרות בישראל תתקיים בנובמבר השיתוף עדי לוחברת התוכנה הבינלאומית לתכנון פיננסי PlanPlus
המועמדים בתחרות ייבחנו על-פי תכנית פיננסית שהכינו עבור לקוח והערך שהם הצליחו ליצור ללקוח, תוך שמירה מתבקשת על חיסיון אישי, ובהתאם לשבעה קריטריונים: 

1. יעדים ומטרות: מהם היעדים והמטרות שהוגדרו בתכנית הפיננסית עבור הלקוח? 

2. אתגרים: מהם האתגרים של הלקוח שאותם ביקש המתכנן הפיננסי לקדם

3. הגדר וכמת את הבעיות של הלקוח: אופן הביצוע של מהלך האנליזה והצלחת תרגומם של אתגרי הלקוח לנתונים כמותיים.

4. המלצות:
מהן ההמלצות שהוגשו ללקוח, המלצות שייסעו ללקוח להשיג את יעדי חייו ברמת סבירות הגבוהה ביותר. 

5. תכנית הפעולה: מה היו מכלול הפעולות של המתכנן הפיננסי על-מנת להגשים את יעדי התכנית הפיננסית.

6. תוצאות: תיאור התוצאות שהלקוח אמור להשיג במידה ויפעל בהתאם להמלצות המתכנן הפיננסי. 

7. יתרונות ללקוח: תיאור היתרונות ללקוח והשינוי שהוא יחווה בעקבות אימוץ ההמלצות. 

דוברי, המייסד והיוזם של יעוץ הוליסטי ממוסד בישראל והמייסד של איגוד המתכננים הפיננסים בישראל, אמר: "זהו כבוד גדול להימנות על אנשי המקצוע הטובים בעולם והראויים לבחון אחרים. אני תומך גדול בתחרות מתוך ההכרה בחשיבות ובהשפעתו של המתכנן הפיננסי על השגת יעדי חיים של מיליוני אנשים ברחבי העולם. ניסיתי להביא את התחרות לישראל, ובשיתוף עם עיתון עדיף אף ביצענו זאת לפני שנתיים. זאת כיוון שגם בכפר הקטן שלנו, בישראל, קהילת המתכננים הפיננסים, הנושאת בגאון את התואר CFP, עושה עבודת קודש וצריכה לקבל הכרה והוקרה. ידוע לי שיש מתכננים ישראליים שמתכוונים לגשת לתחרות העולמית". 

אודי אלוני, יו"ר לשכת יועצי ההשקעות בישראל, ציין: "זהו כבוד גדול בשבילנו שדן הוא חלק מקהילת אנשי המקצוע בישראל ומביא את הידע והניסיון הצבור שלנו לקהל הרחב, ללא חשבון ומתוך אהבת המקצוע וטובת אזרחי מדינת ישראל. הוא בהחלט ראוי להמנות עם צוות אנשי המקצוע הטובים בעולם". 

רועי ויינברגר, העורך הראשי של עדיף, הוסיף: "אנחנו בעדיף, יחד עם דן, יזמנו וקיימנו לפני שנתיים את התחרות הראשונה לתכנון פיננסי. אנו נשמח לחדש השנה את היוזמה ולהפוך אותה למסורת ולחלק בלתי נפרד מההוקרה השנתית שאנו עורכים לענף כולו. אנו רואים חשיבות עליונה בקידום מקצועיות ונאמנות, לטובת הענף ולטובת אזרחי המדינה המעניקים מדי יום את אמונם לאנשי המקצוע הפועלים בתחום. דן ראוי להיות שופט בתחרות הבינלאומית והוא מביא כבוד גדול לציבור הישראלי בזירה הבינלאומית".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011