האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
כתבות נוספות
 
גפני דורש פתרון בתוך חודש לבעיית סירוב החברות לבטח נהגים עם שתי תביעות ומעלה
יו"ר ועדת הכספים הודיע כי יוביל חקיקה בנושא אם איגוד חברות הביטוח ורשות שוק ההון לא ימצאו פתרון לבעיה
ועדת הכספים של הכנסת קיימה הבוקר (ג') דיון בנושא סירובן של חברות הביטוח למכור ביטוחים לנהגים בעלי שתי תביעות ומעלה בתקופה של שלוש שנים אחרונות. בסיכום הדיון הורה יו״ר הוועדה ח״כ משה גפני לאיגוד חברות הביטוח ולרשות שוק ההון למצוא פתרון בתוך חודש ואם לא יימצא בכוונתו להוביל חקיקה בנושא.
 
סירוב חברות הביטוח לבטח נהג עם שתי תביעות: החברות ידווחו על מספר תביעות המבוטחים
8/2/2018
רשות שוק ההון יזמה צעד ראשון לפתרון הסוגיה הבעייתית, ופועלת לייצר דוח תביעות מרכז באמצעות הר הביטוח, שיקל הן על המבוטחים והן על החברות
נשיא לשכת סוכני הביטוח, ליאור רוזנפלד, ציין כי: "התכנסנו בדצמבר 2017 בוועדה, אז התבקשה רשות שוק ההון ואיגוד חברות הביטוח לבוא עם פתרון. נדמה כי כלום לא נעשה מאז וראשות שוק ההון מדברת כאילו היא שומעת על כך לראשונה. לצערי התופעה רק הולכת ומחמירה. לא יכול להיות שמבוטח שהחנה את הרכב בקניון חזר ומצא את האוטו שלו אחרי תאונה ואחרי חודשיים נפל עליו עץ, יש לו שתי תביעות וחברות הביטוח לא מקבלות אותו. אותם אנשים נוסעים ללא ביטוח ואין מי שמשלם לנהג שנפגע. אנו מצפים שתצא מכאן היום הודעה חד משמעית מאיגוד חברות הביטוח שהחל מהיום מקבלים מבוטחים גם עם שתי תביעות״.

ישראל גרטי, יו"ר הוועדה האלמנטרית של הלשכה, הוסיף: ״באחריות כולנו למצוא את הפתרון לכך שאותם מסורבי ביטוח יוכלו להיות מבוטחים. אנחנו לא מעוניינים שחברות הביטוח יפשטו את הרגל, זה ברור. עם זאת, קיימת טכנולוגיה מתקדמת ואפשר לחייב מבוטח בהתקנת מוביליי למשל ו/או להגדיל פרמיה ואקסס״.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011