האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
מימין: גיא רוטקופף וגידי שטרן, מנכ"ל ISO קליימסרצ' ישראל צילום: יח"צ
כתבות נוספות
 
ISO קליימסרצ' תמשיך לשמש כמפעילת המאגר לאיתור הונאות ביטוח
החברה חתמה על הסכם עם איגוד חברות הביטוח ל-10 שנים הבאות | המערכת החדשה של ISO תציע רכיבי אינשורטק חדשניים, ובכלל זה מכשירי בינה עסקית מתקדמים
ISO מקבוצת Verisk הודיעה היום (ד') שחתמה הסכם ל-10 שנים עם איגוד חברות הביטוח הישראלי להפעיל מאגר מתקדם לאיתור הונאות לשוק הביטוח הישראלי. ISO קליימסרצ' ישראל שימשה כמפעיל מאגר לאיתור הונאות ביטוח בענף ביטוח רכב חובה מאז מונתה לתפקיד על ידי משרד האוצר בשנת 2006.
 
מהחברה נמסר כי המערכת החדשה של ISO תציע רכיבי אינשורטק חדשניים, ובכלל זה מכשירי בינה עסקית מתקדמים, כלי קישור גרפיים ופרמטריזציה של אינדיקאטורים להונאה. ועדה של נציגי חברות הביטוח בחרה ב ISO קליימסרצ' ישראל בע"מ על פני מתחרים מקומיים ובינלאומיים.

"אנחנו שמחים להאריך את מערכת היחסים שלנו עם תעשיית הביטוח הישראלית ועל ההזדמנות לספק כלי ניתוח ואיתור הונאות מתקדמים לשוק הביטוח", אמר ריצ'רד דלה -רוקה, נשיא ISO Claims Analytics. "אנו צופים שהמערכת החדשה תייצר לתעשייה ערך רב ואף גדול מזה שבא לידי ביטוי במחקרים של רשות שוק ההון".

ISO קליימסרצ' ישראל בע"מ מספקת לחברות הביטוח שירותי איתור הונאות הן בתהליך הטיפול בתביעות והן בתהליך החיתום. בחברה ציינו כי מחקרים מוכיחים את הערך הרב של המערכת הן למבטחים והן לציבור הרחב והירידה החדה במחירי ביטוח החובה בעשור האחרון נזקפים בין היתר גם למאמצים של ISO. 

"אנחנו גאים על שנבחרנו כמפעיל המאגר לאיתור הונאות לאחר תהליך מכרזי ארוך, ואנחנו מצפים להמשך שיתוף הפעולה שלנו לטובת כלל תעשיית הביטוח", מסר גידי שטרן, מנכ"ל ISO קליימסרצ' ישראל.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011