האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
מאמרים נוספים
 
20 שנה, תמיד צעירה
עדיף חוגגת 20 שנות פעילות ומציינת את שבועון ה-1,000 | עופר נוריאל, מייסד עדיף, מסכם את ההתפתחות שחוותה עדיף ומביט קדימה לאתגרי העתיד


היום זה יום חג ועדיף היא הכלה. 20 שנה, תמיד צעירה.

במהלך 20 השנים האחרונות ידענו רבות. זהו פרק זמן שמטביע חותם. עלי, על משפחת עדיף ועל הפעילים בענף. מביט בגאווה רבה על השלבים שעברנו מאז ההתחלה, בעיקר על כך שלאורך כל הדרך ידענו לקרוא את המציאות ולהתפתח לצידה.

הגיליון הראשון של עדיף יצא בדיוק לפני עשרים שנה. קל לספור את ימי ההולדת שחוגגים 50 גיליונות בשנה. תמיד בסמיכות לראש השנה. . תמיד בסמיכות לראש השנה. כאדם שאינו מאמין במקריות, מתבקש שאחבר את יום הולדתה של עדיף לאיחולי ראש השנה. זוהי הזדמנות פז לשתף אתכם באיחולים שאני מאחל לעצמי, לעדיף ולתעשייה, מהיום ול-20 השנים הבאות.

אז ראשית, אאחל לעצמי להמשיך להיות חלק אינטגרלי ממשפחת עדיף. מודע ומודה למה שעדיף עשתה בשבילי. במהלך 20 השנים האחרונות התפתחתי באופן שלא פיללתי. אין לי ספק שהתמסרותי לחזון עדיף תרמה לי המון.

אני יודע ומכיר בכך שהתפתחות עדיף והתפתחותי האישית שזורות זו בזו. מאחל לעצמי בשנים הבאות להמשיך לפתח את יצר הסקרנות, לרכוש את הכלים והטכנולוגיות העכשוויות, לעשות את ההתאמות הנדרשות, ולהמשיך להיות נחוץ ורלוונטי לעדיף גם ב-20 השנים הבאות.

קודם כל משפחה

מאחל שגם בעוד 20 שנה עדיף תמשיך להיות משפחה. שתמשיך להיות מלוכדת ויציבה. שהפרט במשפחה יידע לוותר מתוך עוצמה, יידע לתמוך ולחזק, וגם יידע להבין את האחר. להיות דוגמה עם ערכים ומוסר. לחזק את השבט ולהתמיד לייצר את המסורת.

מאחל שהצוות הקיים ימשיך להיות עוגן מרכזי, ולחדשים שיצטרפו יהיה את ה-DNA הנכון כדי להמשיך בשושלת, ובהבנה שאנו קודם כל בני אדם. שעדיף היא בית. היא משפחה.

מאחל שצוות העובדים יראה ביעדי עדיף כהזדמנות וכקרש קפיצה להתפתחות מקצועית, ומאמין שמשם תבוא גם ההתפתחות האישית. מביט בצוות העובדים שלצדי וגאה לראות כיצד הם התפתחו במקביל להתפתחות עדיף.

רואה את קצב ההתפתחות של עדיף לאורך 20 השנים ומאחל לעדיף להמשיך במגמה זו. אין ספק שעשינו כברת דרך משמעותית. עם זאת, אם הייתי מתבקש לענות בכנות האם פיללתי לפני 20 שנה שעדיף תהיה כפי שהיא כיום, אז התשובה... היא... בהחלט... כן!

כבר מהגיליון הראשון הרגשתי שאנו עושים משהו גדול לענף, ואין סיכוי שזה אכן לא יהיה גדול. עם תשוקה ואמונה שתפקידה של עדיף הוא הכרחי להתפתחות הענף, פעלנו ועשינו מתוך רצון להטיב עם הענף – והענף הטיב עמנו.

התחברנו עם תעשייה שאין בה רגע דל. שינוי רודף שינוי ואנו היינו הפלטפורמה שמעבירה, מדברת, מספרת, משתפת, מחברת את המסר עם השחקנים הפעילים בענף.

להשתנות יחד
20 השנים הבאות בוודאי יהיו שונות. בעיקר כאשר השוק עובר טרנספורמציה. במידה מסוימת אפשר אף לומר שהקלפים מחולקים מחדש. חוקים חדשים משנים סדרי עולם. שקיפות, פשטות והגינות יהיו כללי הזהב. השחקנים הקיימים שחלקם פועלים כבר עשרות שנים, צריכים פתאום להפנים שינויים. אליהם מצטרפים שחקנים חדשים רעננים ותאבי התפתחות.
אנו ממשיכים בפעילות שייצרנו ב-20 השנים האחרונות, ועם זאת מבינים שבלי היערכות לשנים הבאות, נשרוד רק בגלל חסדי אבות.

רלוונטיים מתמיד
20 שנה לעדיף ואני גאה באומץ שלנו לחדש, להעז ולהתפתח. מאמין ביכולתנו לפרש את תמונת המציאות נכוחה, וביכולתנו להוביל את השינוי הנדרש. לאחר 20 שנות פעילות, מהות וחשיבות עדיף לתעשייה כיום חזקה מתמיד.
בסוף השנה שעברה סיימתי את תפקידי כעורך הראשי לאחר יותר מ-19 שנה. העברת השרביט עברה בהצלחה ואין גאה יותר ממני לעקוב אחר הנעשה.

בתפקידי החדש, כמנכ"ל עדיף מרקטפרו, אני מבין את גודל האתגר. לסייע לפעילים בענף ובעיקר לסוכנים, לעבור בהצלחה לשוק החדש. אני חש גאווה על היותי נחרץ להיות נוכח במסע הארוך והאין סופי בדרך לשם. מבין את ייעודנו ורואה את הפוטנציאל, ומאמין באמונה רבה שנדע להביא את הערך ללקוחות בענף.

מאחל לי, לעדיף ולפעילים בענף שיהיו לנו את הפיקחות והאומץ לעשות את ההתאמות הנדרשות. להיערך ליום המחר, כי מניסיון, אין לנו ברירה!

שיהיה לכולנו חג שמח,
אוהב, עופר נוריאל

הדברים הוקראו בהרמת כוסית של צוות עדיף לרגל השנה החדשה וחגיגות ה-20 שנה לעדיף | מגשימים, 30 באוגוסט 2018
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
תגיות:
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011