האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
גדעון המבורגר. צילום: ורדי כהנא צילום: ורדי כהנא
כתבות נוספות
 
כנס TEL AVIV RE 2019: ציפייה לשיא חדש של השתתפות מבטחי משנה
הכנס יתקיים בין התאריכים 20-23.5.2019 | גדעון המבורגר, יוזם הכנס ונשיא הראל ביטוח ופיננסים: "אין ספק שהכנס הינו בעל חשיבות מדרגה ראשונה לכלכלת ישראל ובכלל זה גם לתיירות לישראל"
כנס מבטחי המשנה הבינלאומי בישראל, TEL AVIV RE 2019, יתקיים השנה בין התאריכים 20-23.5.2019.

בכנס, שייערך זו הפעם ה-13 בשיתוף עם איגוד חברות הביטוח, הציפייה היא לשיא חדש של מבטחי משנה שיגיעו מכל העולם: מהמזרח הרחוק, אירופה, ארה"ב ואפריקה. בנוסף, ההערכה היא שהשנה יגיע מספר שיא של חתמי לוידס, שלאחרונה מגלים התעניינות גוברת לעבוד ישירות עם חברות הביטוח בישראל.

כנס ביטוח המשנה הבינלאומי בישראל רכש לעצמו מקום מכובד ונחשב כיום לאחד מכנסי ביטוח המשנה הבינלאומיים החשובים בעולם. הכנס נערך במתכונת דומה לכנסי ביטוח המשנה המתקיימים מדי שנה במונטה-קרלו, באדן-באדן וסינגפור.

במהלך הכנס ייפגשו המשתתפים מכל העולם, הן עם נציגי חברות הביטוח הישראליות והן עם נציגי המשלחות השונים. הכנס מתקיים בישראל החל משנת 2007 ביוזמת גדעון המבורגר, נשיא קבוצת הראל ביטוח ופיננסים, בשיתוף איגוד חברות הביטוח ומאורגן על-ידי חברת 'כנס ישראל'.

לדברי גדעון המבורגר, יוזם הכנס ונשיא קבוצת הראל ביטוח ופיננסים: "מדי שנה קיימת התעניינות רבה יותר בכנס זה, אשר קיומו חשוב במיוחד לענף הביטוח בישראל. ואין ספק שהכנס הינו בעל חשיבות מדרגה ראשונה לכלכלת ישראל ובכלל זה גם לתיירות לישראל".
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011