אבא אחימאיר 14 א, רמת גן, 52587
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
ישראל לחמן / צילום: יח"צ
כתבות נוספות
 
אשטרום יוצאת במכרז לקרן השתלמות ברירת מחדל
המכרז יאפשר למעסיק לצרף עובדים לקרן ההשתלמות באופן דיגיטלי, ללא צורך במילוי טפסי הצטרפות וחתימות עובדים | את הליך המכרז עבור אשטרום מבצעת חברת שאול את לחמן
קבוצת הבנייה והנדל"ן אשטרום החליטה לקיים הליך בחירה לקבלת הצעות מגופים מוסדיים למיסוד קרן השתלמות ברירת מחדל בארגון. באשטרום מסבירים זאת "מתוך רצון לתת מענה עדכני שירותי וכלכלי מיטבי להנהלת הארגון ועובדיו במימוש זכותם להסדרי קרן השתלמות בארגון באמצעות הצטרפות דיגיטלית בקלות ובמהירות מרבית ללא כל צורך במילוי טפסי הצטרפות, חתימות עובדים וכו'".
 
עוד מציינים בחברה כי ההחלטה לקיים את ההליך באה "לאור התפתחויות והשינויים בתחומי הביטוח, הפנסיה והרגולציה השונים". בקבוצה מועסקים כ-1,200 עובדים במגוון חברות הקבוצה השונות.

מסגרת ההליך המכרז מתנהלת בכפוף להנחיות חוזר אגף שוק ההון בנושא הוראות לעניין בחירת קופת גמל, בהתייחסות לפרמטרי הבחירה שנקבעו בחוזר בין השאר: תשואה, שירות, דמי ניהול. את הליך הכנת הבקשה והבחירה עבור קבוצת אשטרום, מלווה היועץ הפנסיוני ישראל לחמן – מחברת שאול את לחמן, המומחית בתחום ניהול תהליכי מכרזים פנסיונים בחברות ובארגונים מורכבים ורבי עובדים.

בשיחה עם עדיף ציין לחמן לגבי הצעד של אשטרום: "המהות והיתרון בתהליך הוא האפשרות לפעול כמו קרן ברירת מחדל. זאת אומרת שהארגון אינו נדרש להתעסק עם טפסים ולרוץ אחרי עובדים בנושא חתימות. בארגונים כמו אשטרום, עם יותר מ-1,000 עובדים, המרוץ אחרי חתימות העובדים יותר לוגיסטיקה מורכבת למחלקת משאבי אנוש. זה הולך לפתור את הבעיה בצורה משמעותית".

באשר להשפעה שתהיה למכרז הנוכחי על חברות אחרות, אמר לחמן: "אני חושב שעוד חברות ילכו בעקבות אשטרום. אנחנו פתחנו הרבה סכרים בתוך השוק הזה. בקרב ארגונים יש בורות גדולה בנושא הזה. ארגונים אל מכירים את האפשרות שניתן לקיים בקרן השתלמות הליך כזה – כמובן על פי חוזר האוצר. כולם מכירים את קרן ברירת מחדל של הפנסיה, אבל חלק גדול מאוד של הארגונים לא מודע לאפשרות הזו. ברגע שיבינו שיש אפשרות כזו, זה יתפשט".

המועד האחרון להגשת שאלות הבהרה הוא ה-11 בנובמבר והמועד האחרון להגשת הצעות למכרז הוא ה-21 בנובמבר. לפנייה לקבלת מסמכי המכרז ופרטים נוספים לחצו כאן.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011