האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
ד"ר גיא רוטקופף / צילום: שלומי דעי
כתבות נוספות
 
גיא רוטקופף: הסוכנים יודעים מהי טובת הלקוחות שלהם
"הם לא צריכים שומרי סף שיגידו להם מה טוב עבור המבוטחים שלהם", ציין מנכ"ל איגוד חברות הביטוח | "נעשה הכל כדי שהמבוטחים שלכם יקבלו את מה שמגיע להם"
"יש בין האיגוד והחברות לסוכנים קשר אמיץ ואנחנו עובדים בשיתוף פעולה פורה. אמנם יש דברים שלא רואים עין בעין אבל משתדלים לעבוד יחד. לטובת הענף ולטובת המבוטחים נמשיך לעשות את זה". כך אמר בכנס אלמנטר של הלשכה ד"ר גיא רוטקופף, מנכ"ל איגוד חברות הביטוח.
 
"יושבים כאן עובדי חברות הביטוח. אני הדובר שלכם כאן ואני רוצה לבקש מכם – חבקו את סוכני הביטוח. אני מתחבר, ליאור (רוזנפלד), לדברים שאמרת – סוכני הביטוח הם השגרירים שלנו. הרבה פעמים הם באים בטענות ונכנסים בחברות הביטוח. תמשיכו לעשות את זה ואנחנו בחברות הביטוח נעשה הכל כדי שהמבוטחים שלכם יקבלו את מה שמגיע להם. אנחנו כאן כדי לשלם תביעות. זה התפקיד שלנו", אמר רוטקופף.

רוטקופף התייחס לביקורת נגד סוכני הביטוח תוך הקבלה לזירה הפוליטית: "היום יש שיח עם פוליטיקאים נגד שומרי הסף. יושבים פה חברי כנסת ושרים שפועלים למען הציבור. מנסים להשחיר אותם, אבל הם יודעים מהי טובת הציבור. אותו רעיון קיים גם כאן אצל סוכני הביטוח. הסוכנים יודעים מהי טובת הלקוחות שלהם. הם לא צריכים שומרי סף שיגידו להם מה טוב עבור המבוטחים שלהם. על מנת שאנחנו נוכל לקיים את מה שאמרתי, אנחנו צריכים לראות כל הזמן לנגד עינינו את טובת הביטוח. אם זה יקרה כולם יהיו מרוצים".

"בשנים האחרונות תחום הביטוח עבר תהפוכות. כולם אומרים לי ש'זה כבר לא מה שהיה פעם ולא בטוח שאמליץ לבני להיכנס לתחום'", הזכיר רוטקופף הלך רוח, והדגיש בעניין זה: "אני חש שיש שינוי, בתקופה האחרונה בהובלת רוזנפלד התחילו להבין סוף סוף שמי שדואג למבוטחים הם סוכני הביטוח ואם נעמוד על זה, זה מה שיהיה".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011