האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
דוברי. הגשת מועמדות עד ה-11 בינואר
כתבות נוספות
 
נפתחה התחרות לבחירת המתכנן הפיננסי הישראלי
דן דוברי הכריז בכנס איגוד המתכננים על פתיחת הליך הבחירה ועל כך שהזוכה יעלה לשלב הגמר בתחרות היבשתית | דוברי, שקיבל מגן הוקרה בכנס, ציין כי האיגוד, בשיתוף עדיף ופלאן פלוס, מקדמים את מקצוע המתכנן
בשורה משמחת נשמעה היום (ד') בכנס איגוד המתכננים הפיננסים שנערך בזכרון יעקב. דן דוברי, לשעבר יו"ר איגוד המתכננים הפיננסים, הכריז על פתיחת התחרות לבחירת המתכנן הפיננסי של השנה. דוברי הסביר כי הזוכה ייצג את ישראל בתחרות בין לאומית ויעלה לשלב הגמר היבשתי, כאשר טרם נקבע אם זה יהיה בתחרות המתכנן הפיננסי של אירופה או של אסיה.
 
ברק אצילי: חזרנו ועלינו על השביל הנכון ובעוצמה וכוח עוד יותר גדולים מבעבר
21/11/2018
יו"ר איגוד המתכננים הפיננסים ציין כי האיגוד התגבר על הטלטלה הקשה שעבר | "השנה הזו הייתה שנת ייצוב והתארגנות והכנה לשנה הבאה שתהיה שנת הצמיחה והגדילה"
מתכננים פיננסים ישראלים יכולים להגיש מועמדות לתחרות עד 11/1/2019. מבין המגישים ייבחרו שלושה מועמדים אשר יידרשו להגיש עבודות לוועדת הבדיקה של האיגוד, וההכרזה על הזוכים תתקיים ב-1 ביוני.

בשלב הראשון יהיה על המתמודדים לכתוב את עיקרי התוכנית שהם מציגים ללקוחותיהם: יעדים, אתגרים, תכנית פעולה, תוצאות ויתרונות ללקוח. 

דוברי הסביר כי התחרות פתוחה לכל המתכננים וכי ההתמודדות בה תיתן ערך למתכנן בכך שהוא יוכל לקבל פידבק מאנשי מקצוע על תהליכי העבודה שלו. הוא הוסיף כי הזוכה בתחרות היבשתית יסע לכנס האיגוד העולמי באינדיאנפוליס שבארצות הברית, שם יזכה לאירוח וטיסה, ובנוסף יקבל מנוי שנתי לעדיף ומגן הוקרה מטעמה.

דוברי, שגם קיבל מגן הוקרה בכנס, אמר בדבריו כי "איגוד המתכננים, בשיתוף עדיף תקשורת ופלאן פלוס העולמית, החליטו לקדם את תחום התכנון הפיננסי בישראל ופועלים רבות בעניין". 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011