האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
ברק אצילי
כתבות נוספות
 
ברק אצילי: חזרנו ועלינו על השביל הנכון ובעוצמה וכוח עוד יותר גדולים מבעבר
יו"ר איגוד המתכננים הפיננסים ציין כי האיגוד התגבר על הטלטלה הקשה שעבר | "השנה הזו הייתה שנת ייצוב והתארגנות והכנה לשנה הבאה שתהיה שנת הצמיחה והגדילה"
"האיגוד שבחרתם בי להנהיגו, עבר טלטלה די קשה בשנה שעברה, אך אני שמח לבשר לכם שאחרי חצי שנה של עבודה מאומצת אנו חזרנו ועלינו על השביל הנכון ובעוצמה וכוח עוד יותר גדולים מבעבר". כך אמר ברק אצילי, יו"ר איגוד המתכננים הפיננסים, היום (ד') בפתיחת הכנס השנתי של האיגוד שיינעל מחר.

נפתחה התחרות לבחירת המתכנן הפיננסי הישראלי
21/11/2018
דן דוברי הכריז בכנס איגוד המתכננים על פתיחת הליך הבחירה ועל כך שהזוכה יעלה לשלב הגמר בתחרות היבשתית | דוברי, שקיבל מגן הוקרה בכנס, ציין כי האיגוד, בשיתוף עדיף ופלאן פלוס, מקדמים את מקצוע המתכנן
אצילי, שהתייחס למאבקים שהתנהלו בתוך האיגוד, הוסיף על הדרך שנעשתה: "השנה הזו הייתה שנת ייצוב והתארגנות והכנה לשנה הבאה שתהיה שנת הצמיחה והגדילה. בשנה זו מיסדנו את עבודת ההנהלה וכל חבר הנהלה קיבל על עצמו משימות ויעדים שכפי שאתם רואים התבצעו בצורה מיטבית".

"האיגוד מאוזן כספית ומנוהל בבקרה חזקה כך שיש לנו יתרות מזומן המאפשרות תזרים יציב", ציין יו"ר האיגוד וסקר את שנעשה בו: "פרויקט המנטורינג שהחל בשנה שעברה ממשיך ואף הגדיל את היקף הפעילות והרבה חברים חדשים נהנים באמצעותו משיתוף ידע ומניסיון של מתכננים בכירים. מיסדנו ניוזלטר לטובת החברים ופרסמנו מספר רב של ימי עיון, כנסים ולימודי המשך של המקצוע. פרסמנו בשקיפות את הפעילות של הוועד המנהל ומיסדנו את נושא לימודי ההמשך והפכנו אותו על פי דרישת החברים לברור ונכון יותר.

"פעלנו ללא לאות מול ה-FPSB ועזרנו רבות לנבחנים החדשים לקבל את התואר CFP. פעלנו מול רשם החברות והצלחנו להגיע לפתרון בנושא אישור התקנון שיוגש לאסיפה השנתית בסיום הכנס. הקמנו חברה כלכלית שתיזום פעילות לטובת הקהילה ואכן כבר יצא לדרך מיזם מדהים לחינוך פיננסי במשותף עם להב – לשכת העצמאים והעסקים בישראל והמכללה הפיננסית. וכמובן הפקנו עבורכם את הכנס השנתי שייתן לכם עוד ועוד ידע וכלים ופתרונות כדי להמשיך ולהתפתח מקצועית ועסקית".

"לחולל שיח חדש באיגוד"

יו"ר הכנס, מירית מדר עמוסי, שמכהנת גם כיו"ר ועדת כנסים באיגוד, אמרה לנוכחים: "הרצון לאתר את התשובות לשאלות שלכם, עומד בבסיס המוטיבציה שלנו לחולל שיח מחודש באיגוד, שיח שבו אנו רוצים להבין כיצד ונכון להוביל את המתכננים לשיפור מתמשך. אנו שואפים לחזון משותף איתו נוביל את הקבוצה לאיגוד עוצמתי. לתפיסתנו, העמקת הקשר עם המתכנן, ההתמדה והיישום הם המפתח להובלת שינויים מהותיים".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011