האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
ישראל לחמן, מנכ"ל משותף בשאול את לחמן
כתבות נוספות
 
רשת מעיין החינוך התורני בני יוסף פרסמה מכרז לקרן השתלמות ברירת מחדל לעובדים
כ-1,000 מועסקים נכללים בהסדר | הפקדות מעביד ועובד להסדר קרן ההשתלמות עומדות על 10% | את ההליך מלווה תאגיד הייעוץ הפנסיוני שאול את לחמן
רשת בני יוסף - מעיין החינוך התורני א"י, שהינה רשת בתי ספר, תלמודי תורה, וגני ילדים מתנועת ש"ס, פרסמה היום (ג') הליך בחירה לקבלת הצעות מגופים מוסדיים לטובת עריכה וניהול קרן השתלמות ברירת מחדל בארגון. על פי הרשת, המכרז הוא "מתוך רצון לתת מענה עדכני שירותי וכלכלי מיטבי להנהלת הארגון ועובדיו בהסדרי קרן השתלמות בארגון, כל זאת בהצטרפות דיגיטלית בקלות בצורה מדויקת ובמהירות מרבית".
 
ברשת מציינים כי ההחלטה לקיים את ההליך באה לאור התפתחויות והשינויים בתחומי הביטוח, הפנסיה והרגולציה השונים. מספר עובדי הרשת הנכללים בהסדר הינו כ-1,000 מועסקים. הפקדות מעביד ועובד להסדר קרן ההשתלמות עומדות על 10% ומועד הזכאות להסדר קרן השתלמות הינו בתוך חודש ממועד תחילת העבודה.

מסגרת ההליך המכרז מתנהלת בכפוף להנחיות חוזר אגף שוק ההון בנושא הוראות לעניין בחירת קופת גמל, בהתייחסות למדדי הבחירה שנקבעו בין השאר: תשואה, שירות, דמי ניהול.

את ההליך המכרזי עבור הארגון, מלווה תאגיד הייעוץ הפנסיוני שאול את לחמן המומחה בניהול תהליכי מכרזים פנסיונים בחברות ובארגונים מורכבים ורבי עובדים. בין השאר מוביל התאגיד בשנה האחרונה את רוב מכרזי קרן ההשתלמות ברירת מחדל הגדולים בישראל.

משאול את לחמן נמסר: "המהות והיתרון בתהליך הוא האפשרות לפעול בדומה להליך הקיים בקרן פנסיה ברירת מחדל. זאת אומרת שהארגון אינו נדרש לעיסוק בטפסי הצטרפות אלא ההצטרפות הינה על בסיס דיווח דיגיטלי פשוט ומידי בלבד .בארגון גדול בפריסה גאוגרפית נרחבת שכזה זהו חסכון בזמן ותשומות תפעוליות מהותי למחלקות משאבי אנוש ושכר בארגון".

המועד האחרון להגשת שאלות הבהרה נקבע ל-7 במרץ והמועד האחרון להגשת הצעות למכרז הינו ה-12 במרץ.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
תגיות:
חברות ופעילים:
מוצרים:
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011