שד' רוטשילד 39, תל אביב, 66883
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
יאיר המבורגר / צילום: מיה כרמי-דרור
כתבות נוספות
 
יאיר המבורגר לבאי כנס MDRT: אתם האושיות והיסודות של ענף הביטוח בארץ. אתם הלב החם והמקצועיות
אלון אבן חן: כאשר אני מסתכל בכם, חברותיי וחברי למועדון, אני מתמלא גאווה ושמחה. אתם משפחתי המקצועית | ליאור רוזנפלד: צריך להביא יותר לידיעת הציבור את המקצועיות של חברי MDRT
באווירה מחבקת ומפרגנת התקיים אמש (א') ערב הגאלה של מועדון MDRT ישראל. את הטקס הנחה אלון אבן חן, היו"ר היוצא של המועדון שהדגיש בין היתר: "אמרתי בעבר, ואני גאה לחזור על זה – שיש לי מזל גדול שאני עוסק במה שאני אוהב ומאמין בו. כבר למעלה מ44 שנים שאני מגשים את שליחותי בעיסוק בביטוח ופיננסים. חלק מן הכיף שבעשייה זה האנשים מסביבי, הקהילה שאני משתייך אליה. כאשר אני מסתכל בכם, חברותיי וחברי למועדון, אני מתמלא גאווה ושמחה. אתם משפחתי המקצועית. תודה לכם".
 
אלברט גבאי לחברות הביטוח: יחד נשריש ונטמיע את יתרונות סוכן ה-MDRT
12/3/2019
ציין כי הארגון, שבראשו הוא עומד מספטמבר האחרון, החל במימושן של המטרות שהציב לעצמו ובהן: הגדלת כמות החברים, הצערת הגיל הממוצע, קירוב חברות הביטוח מתוך נטייה ברורה למקצוענות
אבן חן הזמין ציין את פועלו, מעורבותו ותרומתו למועדון של היו"ר הנוכחי, אלברט גבאי. אבן חן הדגיש את שיתוף הפעולה שיש ל-MDRT עם לשכת סוכני הביטוח ועם איגוד חברות הביטוח. הוא הודה לנשיא הלשכה ליאור רוזנפלד על שהוא "ממשיך ומעצים את מסורת קודמיו בראשות הלשכה בתמיכה במועדון MDRT ישראל".

על יאיר המבורגר, יו"ר איגוד חברות הביטוח ויו"ר הראל, שנתנה את החסות לערב הפתיחה, אמר אבן חן כי הוא "הוכיח את עצמו לאורך השנים כחבר אמין ונאמן של המועדון וכך גם השנה. יאיר, ששורשיו בסוכנות המשמר, לא שכח גם בשנים הרבות שחלפו מאז, את חשיבותו של הסוכן לביטוח בכלל ולתחום התכנון הפנסיוני ארון הטווח בפרט".

רוזנפלד התייחס לסוכנים חברי MDRT כאליטה של סוכני הביטוח ואמר שצריך להביא יותר לידיעת הציבור את המקצועיות של חברי המועדון. לדבריו, מיתוג מועדון ה-MDRT לציבור יסייע לתדמית סוכני הביטוח ובכוונת הנהגת הלשכה לסייע בכך שיותר ויותר סוכנים יצטרפו למועדון. 

המבורגר התייחס בכבוד רב לפועלו של ארגון ה-MDRT, ושיתף את הנוכחים על הפעם הראשונה שהשתתף בכנס MDRT בשיקגו 1987. לדבריו, מאז השתתף בכ-300-400 כנסים ואין אף כנס שמשתווה לאותו כנס, הן בארגון, הן בעוצמה, בדיוק, ובאיכות התכנים.

"אין לי ספק שהמועדון הזה הוא המכובד שיש בענף הביטוח. לדעתי, אתם האושיות והיסודות של ענף הביטוח בארץ. אתם הלב החם והמקצועיות. לכן אני גאה להיות בערב הזה", ציין המבורגר.

"עדיין לא ברור מדוע סוכני הביטוח נזקקים להילחם על זכותם לתגמול ראוי"

נאוה ויקלמן, חברת הנהלת MDRT ישראל, אמרה בכנס: "לא היה ולא יהיה תחליף לעבודת הקודש של סוכנת וסוכן הביטוח. אינני מכירה לקוחות, שיקומו בוקר אחד וירכשו מרצונם ריסק, מחלות קשות, או כל ביטוח אחר, שאיננו עונה על צורך מידי, אבל חשיבותו מוכחת פעם אחר פעם. ה"יהיה בסדר" הישראלי מקבל ביטוי מוחשי בעיקר בתחום הביטוח ובלי סוכני הביטוח, הציבור היה חשוף לאין-סוף סיכונים וקטסטרופות".

ויקלמן, המשמשת גם כיועצת נשיא לשכת סוכני הביטוח לתהליכי רגולציה וכנסת, הוסיפה: "עוד לא נמצאה הנוסחה הכלכלית לפיה ניתן לקבל שירות מקצועי ללא תמורה. עדיין לא ברור מדוע סוכני הביטוח, שדואגים לתשלומי תביעות של עשרות מיליארדים כל שנה, נזקקים להילחם על זכותם לתגמול ראוי".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011