האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
אריק אלמגור צילום: סטודיו עדיף
כתבות נוספות
 
אלמגור הרחיבה את מערכת הייעוץ הפנסיוני גם למוצרי ביטוח פרט
המערכת כוללת את כל המידע המהותי של תכניות הביטוח ומתן הצעה של כל בני המשפחה תוך פירוט מלא של העלויות
מערכת הייעוץ הפנסיוני אלמגור הרחיבה את השירותים והיכולות שלה, ומעתה כוללת את כל מוצרי הפרט של כל חברות הביטוח בישראל, בהם מוצרי בריאות ומחלות קשות. באלמגור ציינו כי המערכת כוללת עתה גם את מוצרי הפרט של הביטוח המשלים של קופות החולים, ביטוח סעודי ונכות תעסוקתית (כולל הביטוח הסעודי של קופות החולים), תאונות אישיות, ביטוח חיים למקרה מוות, ביטוח אבדן כושר עבודה – פרט וביטוח חיים למשכנתאות.
 
על פי אלמגור, המערכת כוללת את כל המידע המהותי של תכניות הביטוח – וגילוי נאות מתן הצעה ללקוח של כל בני המשפחה תוך פרוט מלא של עלויות, כולל תזרים עם עלויות חודשיות ושנתיות של כל תכניות הביטוח הבסיסיות, נספחים וכתבי שירות. 

"המערכת כוללת יכולות השוואות לכל המוצרים )עלות חודשית – שנתית ותחולה) בין כל חברות הביטוח, כולל אפשרות להכניס הנחות דינמיות לכל סוג של ביטוח (בסיסי, נספח או כתב שירות). המערכת כוללת גם תהליך של בדיקת צרכים ללקוח במוצרי פרט למניעת כפל ביטוחים והתאמה של תכניות הביטוח בתחום הפרט לפי צרכי המבוטח ומשפחתו", הסבירו באלמגור .

פיתוח נוסף שהוכנס במערכת הוא שליפה של הר הביטוח לכל בני המשפחה או לקבוצה של מבוטחים בלחיצת כפתור לצורך קבלת מידע על התיק הביטוחי של הלקוח ומשפחתו. המערכת המורחבת זמינה לכל סוגי היוזרים ומפחיתה מאוד את התלות של הסוכנים במערכות המכירה שמספקות חברות הביטוח לסוכני ביטוח, עם יכולת לשווק כל תכנית לכל חברת ביטוח או גוף מוסדי.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011