, תל אביב, 61576
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
אלברט גבאי
כתבות נוספות
 
"הקריטריונים של ה-MDRT נוקשים - מי שלא עומד בהם אחת לשנה, לא יהיה חבר בארגון"
לקראת הכנס שיתקיים ב-3 בדצמבר, אלברט גבאי, יו"ר MDRT ישראל, מספק הצצה לדרישות שיש לעמוד בהן כדי להיות חבר בארגון העולמי
כנס MDRT ישראל שייערך ב-3 בדצמבר, יעמוד בסימן המרוץ ל-MDRT 2020. "הכנס של MDRT העולמי יתקיים באנהיים, קליפורניה, עיר החלומות הראשונה של וולט דיסני. אנחנו מתחילים את המרוץ בדרך כלל בנובמבר-דצמבר, רק בסוף פברואר 2020 הסוכנים יקבלו את הדוחות מחברות הביטוח ויוכלו לדעת אם הם עומדים בקריטריונים", מסביר אלברט גבאי, יו"ר MDRT ישראל.

"הקריטריונים של ה-MDRT מאוד נוקשים. MDRT הוא הארגון המקצועי היחיד בעולם שבעצם בוחן אותנו אחת לשנה. לא משנה כמה שנים אתה חבר MDRT, אם לא תעמוד בקריטריונים, בשנה הבאה לא תהיה חבר בארגון", מציין גבאי.

לדבריו, "הקריטריונים בהם צריכים לעמוד הם לפני הכל הכנסה מעמלות בביטוח חיים שעומדים על לפחות 340 אלף שקלים בשנה. מי שלא עומד בהכנסה הזו מביטוח חיים, סיכונים ופנסיה, לא יכול להיות חבר ב-MDRT. אנחנו נבחנים לא רק במכירות, אלא בקוד האתי הנוקשה של המועדון שמופיע באתר ה-MDRT הישראלי ובפייסבוק של הארגון".

גבאי מדגיש כי "ה-MDRT רואה כערך עליון את מי שגם תורם ונרתם לארגון. רוצים מעורבות, להיות חבר בקבוצת דיון, להכיר את הארגון מבפנים להתנדב למשימות לטובת הארגון".

גבאי, שכבר 27 שנים משתתף בכנסים בחו"ל, מציין כי המטרה המרכזית היא שכל חבר MDRT יחווה את חוויית הכנסים בחו"ל. "מי שלא חווה 15 אלף משתתפים שנמצאים בארבעה ימים של הרצאות, לא יודע חוויה מקצועית מהי".

הכנס, שייערך במלון אלמא בזכרון יערב, ייפתח בדברי ברכה שיישאו גבאי, נשיא לשכת סוכני הביטוח ליאור רוזנפלד, וליאור רביב, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה של מגדל, ששותפה לדרך של MDRT. "זה יהיה מפגש מרתק ברוח ה-MDRT", מבטיחים הנהגת הארגון והעומד בראשו.

בחלק המקצועי ירצו אייל פז, יו"ר הוועדה הפנסיונית בלשכת סוכני הביטוח; שלמה אייזיק, מנכ"ל קבוצת הביטוח יונט; הרצאה של מגדל בנושא פיננסים; והרצאה של משה הדרי, מבכירי ענף ביטוח החיים והפיננסים בבריטניה על חשיבות קבוצות הדיון והתרומה המיידית לרווחיות הסוכן.

בכנס יערכו הרצאות אורח של העיתונאי ואיש הטלוויזיה דרור גלוברמן שירצה על השפעת הרשתות החברתיות והדיגיטציה על מוחו של האדם. ושל עו"ד תמיר גילת, יו"ר הקרן לחקר הסרטן בישראל.
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
תגיות:
חברות ופעילים:
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011