האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
אלברט גבאי, יו"ר MDRT ישראל
כתבות נוספות
 
"מחקר בארה"ב מוכיח שסוכנים שהקפידו להשתתף בכנס העולמי של MDRT הגדילו את התפוקות שלהם בעשרות אחוזים בכל שנה"
עו"ד פנחס חג'ג', חבר MDRT ישראל, על חשיבות של ההשתתפות בכנסים העולמיים | ביום שלישי יקיים המועדון הישראלי כנס בסימן "המירוץ ל-MDRT 2020" שיתקיים בשנה הבאה בקליפורניה
כנס MDRT ישראל, שייערך ביום שלישי הקרוב (3 בדצמבר), יעמוד בסימן פתיחת המירוץ לכנס העולמי "MDRT 2020" שיתקיים באנהיים, קליפורניה. בסוף חודש פברואר 2020 יקבלו הסוכנים חברי הארגון הישראלי את הדוחות מחברות הביטוח ויוכלו לדעת אם הם עומדים בקריטריונים להשתתפות בכנס העולמי.
 
"הקריטריונים של ה-MDRT נוקשים - מי שלא עומד בהם אחת לשנה, לא יהיה חבר בארגון"
7/11/2019
לקראת הכנס שיתקיים ב-3 בדצמבר, אלברט גבאי, יו"ר MDRT ישראל, מספק הצצה לדרישות שיש לעמוד בהן כדי להיות חבר בארגון העולמי
בכנס שייערך במלון אלמא בזכרון יעקב צפויים להשתתף מנכ"לים ובכירים בחברות ביטוח, כ-100 חבריMDRT ישראל, סוכנים ואורחים נוספים. "כנס זה הוא המשך ישיר למפגש 'עוצמת השליחות' שהתקיים בספטמבר בשיתוף עם מגדל", מסביר חבר הארגון עו"ד פנחס חג'ג'. גם כנס זה ייערך בחסות מגדל ביטוח

חג'ג': "הנהלת ארגון MDRT ישראל והיו"ר אלברט גבאי פועלים נמרצות ובשיטתיות להרחיב את מספר החברים בארגון הבינלאומי האדיר הזה, תוך שהיא מאפשרת לסוכני ביטוח, חברי לשכת סוכני ביטוח, בעלי פוטנציאל מינימלי נדרש שנבחרו בקפידה, להכיר מקרוב את היתרונות בהשתייכות לארגון". גבאי מוסיף: "אצלנו ב-MDRT חולמים ומיישמים".

לדברי חג'ג', "מחקר מקיף שנעשה בארה"ב מוכיח חד משמעית: סוכני ביטוח ששייכים לארגון והקפידו להשתתף בכנסים השנתיים בארה"ב הגדילו את התפוקות שלהם בעשרות אחוזים בכל שנה. זאת, תוך עמידה בכללי אתיקה מחמירים וברורים שעיקרם: האינטרס של המבוטח הוא הראשון בכל החלטה ויש לשמור ולדאוג לאינטרס של המבוטח מכל משמר לפני כל אינטרס אחר".

"כחבר MDRT ותיק, מאז 1991, כמשתתף כמעט קבוע בכנסים בארה"ב, אני מציע לכם להגיע לכנס אחד, להשתתף כדי להאמין. אני רואה ב-MDRT דרך חיים ששינתה את חיי המקצועיים והאישיים באופן דרמטי מכל בחינה שהיא. אינני מכיר שום ארגון או מסגרת שיודעת לתת כל כך הרבה עבור החברים", אומר חג'ג'. 

הכנס ייפתח בדברי ברכה שיישאו גבאי, נשיא לשכת סוכני הביטוח ליאור רוזנפלד, וליאור רביב, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה של מגדל.

בחלק המקצועי ירצו אייל פז, יו"ר הוועדה הפנסיונית בלשכת סוכני הביטוח; שלמה אייזיק, מנכ"ל קבוצת הביטוח יונט; הרצאה של מגדל בנושא פיננסים; והרצאה של משה הדרי, מבכירי ענף ביטוח החיים והפיננסים בבריטניה על חשיבות קבוצות הדיון והתרומה המיידית לרווחיות הסוכן.

בכנס יערכו הרצאות אורח של העיתונאי ואיש הטלוויזיה דרור גלוברמן שירצה על השפעת הרשתות החברתיות והדיגיטציה על מוחו של האדם. ושל עו"ד תמיר גילת, יו"ר הקרן לחקר הסרטן בישראל.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
תגיות:
חברות ופעילים:
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011