, תל אביב, 61576
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
יו"ר MDRT ישראל, אלברט גבאי, בכנס צילום: גיא קרן
כתבות נוספות
 
אלברט גבאי: בנינו תהליך מובנה של קירוב חברות הביטוח לפלאי MDRT
MDRT ישראל קיים את הכנס השנתי שלו | יו"ר הארגון הזניק את המרוץ להשתתפות בכנס הבין לאומי בארה"ב | רוזנפלד: אם ניתן לחברות כרטיסי האשראי להיכנס לביטוח, משבר הסיעוד יהיה משחק ילדים לעומת זה
עשרות חברי ארגון MDRT ישראל הגיעו אתמול (ג') למלון אלמא בזכרון יעקב כדי לקחת חלק בכנס הארגון השנתי.
 
יו"ר MDRT ישראל, אלברט גבאי, אמר כי בארגון הישראלי הגדילו את מספר החברים. "בנינו תהליך מובנה של קירוב חברות הביטוח לפלאי הארגון מתוך כוונה ברורה למקצוענות, התחלנו בתהליך של גיוס חברים צעירים ואנחנו ממשיכים להתאמץ וליצור ימי עיון מקצועיים ומרתקים לפי מורשת ה- MDRT. שמרנו על מעמדנו בעולם כמספר 1 באירופה עם מספר החברים הגבוה והחשוב מכל, כמעט והכפלנו את מספר החברים שחוו את התשוקה והעוצמות בכנס השנתי, שמבחינתי כיו"ר MDRT ישראל זו פסגת הקריירה של כל סוכן ביטוח חיים, פנסיה, בריאות ופיננסים. MDRT זהו תו תקן למקצוענות, יושרה והצלחה", הוא אמר.

הוא הציג את שלבי המרוץ לכנס MDRT בארצות הברית, הכולל 4 שלבים, כאשר בתחילת ינואר 2020 יתקבלו הטפסים לרישום מהארגון בארצות הברית: 

שלב א' - הכנס השבוע

שלב ב' - תחילת הרישום בתחילת חודש פברואר

שלב ג' – המרוץ מגיע לכנס ביטוח חיים באילת

שלב ד' – סוף המרוץ אנהיים קליפורניה

בין המשתתפים בכנס היו משה הדרי מבכירי תעשיית ביטוח החיים בממלכה המאוחדת; רן עוז, מנכ"ל מגדל חברה לביטוח; נשיא לשכת סוכני הביטוח, ליאור רוזנפלדתמיר גילת יו"ר הקרן לחקר הסרטן; ליאור רביב, משנה למנכ"ל מגדל ומנהל חטיבת הלקוחות; רענן שמחי, מנכ"ל לשכת סוכני הביטוח היוצא; מוטי ארבל, מנכ"ל לשכת סוכני הביטוח ובכירים בחברות הביטוח ועוד.

רוזנפלד התייחס בכנס לכוונת חברות כרטיסי האשראי להיכנס לתחום הביטוח ולהתחיל למכור מוצרי ביטוח לציבור. "זו מלחמה נוספת שאנו מתמודדים איתה. משבר ביטול פוליסות הסיעוד הפרטיות שאנו מתמודדים איתו כיום הוא משחק ילדים - אם ניתן לתרחיש הזה להתממש".

לדבריו, "לא יכול להיות שחברות האשראי ששולטות בכל מה שקשור להתנהלות הכלכלית שלנו ייכנסו לענף הביטוח. הן יודעות עלינו הכל כבר היום. גם בנושאי הביטוחים. הן יודעות מתי מתחדשים ביטוחי הרכב שלנו. משום שהן רואות כשמדובר בתשלום ה-11 מתוך 12. אז יודעים שבחודש הבא מתחדש ביטוח הרכב. חברות כרטיסי האשראי לא צריכות להיות שם. אנחנו נפעיל את כל האמצעים גם הפוליטיים וגם המשפטיים כדי למנוע את הרעה החולה הזאת"/

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011