האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
אלברט גבאי
כתבות נוספות
 
הרישום לכנס הווירטואלי של MDRT ייפתח ב-16 ביוני
הכנס ייערך בתחילת אוגוסט וירכז כ-70 אלף חברים וחברות ממדינות שונות בעולם | אלברט גבאי: הארגון מבין את צו השעה ופותח את שעריו למצטרפים שנמנעו לנסוע לכנסים בחו"ל ולאפשר גם להם להירשם לארגון ולשלם דמי חב
"בחודשים האחרונים אנו חווים משבר אשר משפיע על האנושות כולה ועל כל אחד ואחת מאתנו בפרט. הנהגת MDRT ישראל בראשותי עשתה לילות כימים בכדי לסייע לכולנו, ליצור שנה מיוחדת ורוויה בפעילות מתחילת המרוץ 2020 שהחל באלמא זיכרון ואמור היה להסתיים באנהיים קליפורניה אך לצערי נפלה בחלקנו "הזכות" לחוות את חוויית הקורונה ומגבלותיה", כך פתח אלברט גבאי, יו"ר MDRT ישראל, את המכתב ששלח לחברי הארגון בארץ בנושא הכנס השנתי של הארגון העולמי.

גבאי ציין כי כמו ב-MDRT, כל ירידה היא לצורך עלייה, וכי השנה נפלה בחלקם של חברי הארגון הזדמנות נדירה וחד פעמית שלא הייתה בהיסטוריה של ה-MDRT ב-92 השנים האחרונות.

"בתאריך 16 ביוני ייפתח הרישום לכנס הווירטואלי, שיתקיים בין התאריכים 3.08.2020-7.08.2020, וירכז כ-70,000 חברים וחברות ממדינות שונות בעולם לחוות חוויה מקצועית, מרתקת ומעצימה של בעלי תו התקן של הארגון הבינלאומי של בכירי סוכני ביטוח החיים, הפנסיה, הבריאות והפיננסים – MDRT. באמצעות כלים ייחודיים והרצאות מקצועיות ומלאות תשוקה, יגרום לנו הכנס לחזור לשגרה ואף לצמצם את הפערים שנוצרו לכולנו בחודשים האחרונים", הסביר גבאי.

"ארגון ה-MDRT מבין את צו השעה ופותח את שעריו למצטרפים שנמנעו עם השנים לנסוע לכנסים בחו"ל ולאפשר גם להם להירשם לארגון ולשלם דמי חבר ללא קנסות ואף להירשם לכנס הווירטואלי ובדרך זו יוכלו השנה גם הם לחוות את קסם המקצועיות ועוצמת השליחות של הארגון וחבריו המיוחדים", הוסיף היו"ר.

הוא הסביר כי חברי ההנהגה והוא עצמו ישמחו לסייע בתהליך הרישום. "השנה, כל מי שיירשם יוכל ליהנות מהרצאות מרתקות מהסלון או מהמשרד, אשר יתורגמו לעברית, ויהיו פתוחות לנרשמים במשך שלושה שבועות רצופים. אני מברך את חבריי לארגון ואת המצטרפים החדשים לכנס מעצים, עם נחיתה רכה וחזרה לשגרה מוצלחת לכולנו, ועם אנרגיות להמשך שרק ב-MDRT אפשר לקבל", סיכם גבאי.
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
תגיות:
חברות ופעילים:
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011