האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
רחלי בינדמן
כתבות נוספות
 
רחלי בינדמן מתחילה בכתיבת טור שבועי לעדיף
העיתונאית הבכירה, שעזבה לא מזמן את כלכליסט, תכתוב לגוף התוכן שמתמחה בעולמות הביטוח והפיננסים | שיתוף הפעולה יחל ב-1 ביולי ויניב ניתוחים ופרשנויות למתרחש בשוק הפיננסי
רחלי בינדמן, עד לא מזמן כתבת הפיננסים והבנקאות של כלכליסט, תחל בימים הקרובים לכתוב עבור עדיף תקשורת. בינדמן, שעזבה לא מזמן את המערכת לאחר 11 שנה, תכתוב ככתבת חיצונית פרשנויות וניתוחים על המתרחש בעולמות הביטוח, החיסכון והפיננסים, אשר יפורסמו בין היתר בטור שבועי שיראה אור מדי יום חמישי.
 
במהלך יותר מעשור בו כתבה לכלכליסט, הייתה בינדמן חתומה על לא מעט חשיפות וכתבות עומק על הנעשה בענף הביטוח והפנסיה, לפנים ומאחורי הקלעים.

בינדמן היא עורכת דין במקצועה. לפני הצטרפותה לכלכליסט עבדה במשך שלוש 3 שנים במשרד עורכי הדין מיתר ליקוורניק. היא סיימה לימודי משפטים באוניברסיטת תל אביב בהצטיינות.

רועי ויינברגר, העורך הראשי של עדיף, ברך על הצטרפותה של בינדמן לכותבי עדיף: "רחלי היא אחת העיתונאיות המוערכות בתחום העיתונות הכלכלית בישראל. היא עומדת מאחורי אין ספור חשיפות וידיעות בלעדיות ואני משוכנע כי הצטרפותה לצוות הכותבים שלנו תחזק את הערך שאנו מביאים לקוראינו, בתוך ומחוץ לעולם הביטוח. רחלי לקחה חלק פעיל בכנסים המקצועיים שערכה עדיף לאורך השנים, ונשמח להמשיך גם בשיתוף הפעולה הזה, באירועים הווירטואליים שאנו עורכים וגם בכנסים הפרונטליים העתידים כשהמצב הרפואי העולמי יאפשר זאת". 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011