האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
יוסי מנור / צילום: יח"צ מנור
כתבות נוספות
 
יוסי מנור מונה ליו"ר מטה אירופה ואוקיאניה בארגון MDRT העולמי
מדובר במינוי הבכיר ביותר לנציג ישראלי במטה בארגון
יוסי מנור, אשר כיהן בעברו כנשיא לשכת סוכני הביטוח וחבר 29 שנה בארגון, נבחר פה אחד על ידי מטה הארגון העולמי לתפקיד יו"ר המטה אזורי של אירופה ואוקיאניה בארגון MDRT העולמי. זהו המינוי הישראלי הבכיר ביותר בתולדות הארגון לנציג ישראלי.

אוקיאניה הוא אזור גאוגרפי המורכב מאוסטרליה, מיקרונזיה, מלנזיה גינאה החדשה, פולינזיה וניו זילנד ונחשב ליבשת הקטנה על פני כדור הארץ.

מנור ירכז תחתיו את פעילות המטה אזורי של MDRT במדינות האירופאיות ואוקיאניה החברות בארגון. מדובר בקידום משמעותי מבחינת מנור וגם מבחינת ישראל בארגון היוקרתי.

MDRT הינה התאחדות בינלאומית של סוכני ביטוח חיים מצטיינים ומונה כ-50 אלף סוכני ביטוח, המייצגים יותר מ-400 חברות מיותר מ-66 מדינות

יוסי מנור: "המינוי מהווה הבעת אמון בחברי MDRT ישראל והנהגת הארגון. מי שמשקיע ומראה תוצאות, הסיכוי שלו להתקדם גדול יותר. אין ספק שהמינוי הוא קידום משמעותי מבחינתי לתפקיד נוספים בארגון העולמי בשורה אחת עם הבכירים בארגון".

עוד הוסיף מנור: "במסגרת התפקיד אני מתחייב לפעול להנחלת מנהיגות עם מחויבות אישית בקרב ראשי המדינות האירופאיות והאוקיאניות בארגון. דבר שיביא לגידול של במספר חברי הארגון בכל האזור, ולהחדיר את השימוש בטכנולוגיה וניו מדיה בקרב החברים".

עו"ד פיני חג'ג', היו"ר הנבחר של MDRT  ישראל: "אני מכיר את יוסי שנים רבות. מדובר באיש מקצוע מהמעלה הראשונה ומעמודי התווך של ענף הביטוח בישראל ואני בטוח שזו רק תחנה בדרכו קדימה בצמרת הארגון".

נשיא לשכת סוכני הביטוח, ליאור רוזנפלד: "ברכות ליוסי על המינוי, זהו מינוי ראוי ביותר וחשוב מאין כמותו יוסי פותח דלת לסוכנים וסוכנות רבים שנושאים עיניים לתפקידים בכירים בארגון ולנציגות ישראלית בארגון הבינלאומי ומייצג אותנו נאמנה ,העובדה שהוא נמנה גם על הוועדה המייעצת לנשיא הלשכה חושפת אותו לעמדת ופעילות הלשכה אותה הוא יכול להביא לידי ביטוי גם בחו"ל ,אני מאחל לו הצלחה רבה ועומד לצידו ולרשותו".
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011