האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
בועז בראל (מימין) ואלברט גבאי | צילומים: Larry Brandt Photography ויח"צ לשכת סוכני הביטוח
כתבות נוספות
 
ישראל: ממשיכה להוביל את אירופה במספר החברים בארגון
הכנס השנתי העולמי של MDRT שייערך השנה באופן וירטואלי יתורגם סימולטנית גם לעברית | בכיר בארגון העולמי מעריך: מתודת העבודה מרחוק תימשך גם בשוך מגפת הקורונה
ישראל ממשיכה לשמור על ההובלה במספר החברים הגדול ביותר באירופה בארגון ה-MDRT גם במהלך שנת 2020, כך עולה מנתונים שנאספו במטה ה-MDRT העולמי בפארק רידג׳ אילינוי שבארה"ב.
 
יוסי מנור מונה ליו"ר מטה אירופה ואוקיאניה בארגון MDRT העולמי
22/7/2020
מדובר במינוי הבכיר ביותר לנציג ישראלי במטה בארגון
בשל מספר החברים הגדול מישראל, בכנס השנתי של הארגון היוקרתי העולמי שייערך השנה באופן וירטואלי ויפתח ב-3 באוגוסט, יהיה תרגום סימולטני גם לשפה העברית. בנוסף לכך, כבר בשלב הרישום לכנס מופיע כעת תרגום לעברית במטרה להקל על הנרשמים בשלב ההרשמה.

הנאומים מה-special session, Focus sessions ומה-Main Platform יועברו לחברי MDRT בישראל במסגרת הכנס הווירטואלי תוך התאמתם לשעות צפייה המקומיות בישראל, ועל אף שהכנס פורמלית יערך בין ה-3 ל-7 באוגוסט, הוא יהיה זמין ונגיש בתשלום גם לחברי הארגון שטרם הספיקו לצפות בו גם במשך שלושה שבועות נוספים לאחר סיומו, קרי עד ה-28 באוגוסט.

אלברט גבאי, CLU ,TOT יו״ר MDRT ישראל המסיים את תפקידו בעוד כחודש וחצי, מציין כי על פי חטיבת המחקר של הארגון, הוכח אמפירית כי החברים המשתתפים בכנסים מעלים את נפח פעילותם העסקית באופן דרמטי.

במסגרת הבמה המרכזית המאופיינת בהרצאות אינסנטיב מעוררות השראה, תנאם בין היתר דשאונה ברבר (Deshauna Barber), קצינה בצבא האמריקאי ומיס ארצות הברית בעברה, שמשמשת כיום כמאמנת עסקית, יזמת ונואמת עטורת פרסים בינלאומיים ומהמובילות והמבוקשות בעולם. 

כמו כן, במהלך הכנס תובא להצבעה מועמדתו של איאן גרין (Ian Green) מבריטניה לנשיא ה-MDRT העולמי. אם אכן ימונה לתפקיד, הוא יהיה לנשיא ה-MDRT השלישי שימונה לתפקיד הרם מבריטניה ומחוץ לצפון אמריקה.

בצל הקורונה ולקראת הכנס המתקרב בועז בראל, חבר הנהלת MDRT ישראל (MCC) וחבר הוועדה לביטוח פנסיוני בלשכת סוכני הביטוח בישראל, ניהל שיחה ארוכה בימים האחרונים עם טוני גורדון, מבכירי הארגון ונשיא MDRT העולמי לשעבר, להחלפת רשמים בדבר המגמות והתמורות בדפוסי הפעילות בישראל ובעולם בעידן הקורונה. 

בראל מציין: ״משיחתנו ומתמונת המצב הגלובלית הולכת ומתחדדת ההבנה בעולם כי בצל מגפת הקורונה ניתן לנהל באופן פרודוקטיבי וקונסיסטנטי קשרים עם לקוחות על בסיס טכנולוגיית הזום״.

בראל מוסיף כי ״אמנם עדיין רווחת בעולם התפיסה כי בשלב הראשוני, לצורך הפיכת המתוחל (לקוח פוטנציאלי) למבוטח, עדיפה פגישה פרונטלית ובלתי אמצעית ואולם הקשר השוטף והתכוף עמו, החל מהעמקת סל השירותים של הלקוח וכלה בשירותים השוטפים המוענקים לו, יכולים להיעשות וירטואלית באופן יעיל ולקורת רוחו של הלקוח. סביר כי מתודת עבודה זו הולכת להשתרש ולהתקבע גם בשוך המשבר העולמי, באופן אירברסבילי״.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011