, תל אביב, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
כתבות נוספות
 
תלפיות פורצת דרך חדשה וכובשת את אירופה: חברה ל-EFPA ISRAEL
בתלפיות פמילי אופיס חברו לשלוחה הישראלית של הארגון הבינלאומי המאגד תחתיו את כל המקצועות הקשורים לתחום הפיננסי ב-64 מדינות בעולם
אנו בעידן חדש, הכל נגיש במרחק הקלקה. אם כי, למרות הנגישות הגבוהה, נולד קושי חדש והוא הבחירה מתוך ריבוי הברירות. איך בוחרים? איך יודעים? איך מסננים? מהן אמות המידה הנכונות? זהו עידן חדש המחייב התמקצעות אחרת לגמרי. לא מספיק לדעת ואי אפשר לדעת הכל.

בתלפיות פמילי אופיס הבינו בשנה האחרונה שזהו עידן חדש והתחילו לפעול לשינוי הנדרש.
לאחר בדיקה מעמיקה והבנת הצרכים החדשים הנהלת תלפיות, בראשותו של ראובן טיטואני, החליטה על ביצוע פעילות רוחבית לשילוב כ-600 מנהלי הפמילי אופיס בתלפיות בפעילות פורצת גבולות בינלאומית.

בתלפיות פמילי אופיס חברו ל-EFPA ISRAEL שהינה השלוחה הישראלית של הארגון הבינלאומי המאגד תחתיו את כל המקצועות הקשורים לתחום הפיננסי ב-64 מדינות בעולם.

פעילות הארגון נועדה לקדם את מקצועות הפיננסים ולפתח אסטרטגיות והכשרות חדשניות להגברת יכולותיהם של אנשי המקצוע ולפעול יחד עם הרגולטורים לפיתוח מנגנוני עבודה משותפים והתאמה תחיקתית בתחום.

ב-SQC, הועדה המקצועית של הארגון, חברים אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה מכלל אירופה, לשם מחקר ופיתוח אסטרטגיות חדשות, תוך תיאום ושיתוף פעולה מלא בין מדינות.

אחת לרבעון, מתקיימים דיונים מקצועיים סביב שולחנות עגולים, בין צוותים מקצועיים של כל המדינות, בכל פעם במדינה מארחת אחרת, ליצירת סטנדרט מקצועי גבוה וחופף בין כל המדינות החברות בארגון.

תלפיות נערכת לשינוי ולצורך כך הוקמה יחידה בשיתוף מכללת עדיף , לבניית תכנית לימוד מותאמת אישית בהתאם לסוג ההסמכה המבוקש לכל אחד ממנהלי הפמילי אופיס.

מסלול ההכשרות כולל 4 הסמכות, הבנויות נדבך על נדבך ומקנות עומק חשיבתי בכל אחד מחומי הידע הרלוונטיים לעבודת מנהל הפמילי אופיס.

ראובן טיטואני, העומד בראש תלפיות: "כגוף שחרט על דגלו את ערך ההוגנות העסקית והמצוינות, אנו ממשיכים ללמוד ולהתפתח, ולאחר שחקרנו את הנושא לעומקו, מצאנו שתכנית ההסמכות, שיטות הלימוד והתפיסה החדשנית, הן אלו שיסייעו בידנו בהגשמת החזון של תלפיות - שמדבר על תכנון פיננסי למשפחה בכל החלטה כלכלית לאורך השנים. תכנית ההדרכה שבנינו מקיפה ביותר ומכילה תחומי ידע רבים המשתלבים זה בזה ומסייעים לגורמים המקצועיים לבנות עבור לקוחותיהם את האסטרטגיה הנכונה ביותר עבורם, זוהי תפיסה חדשנית, המוסיפה ערך משמעותי ביותר ללקוח לאורך כל ציר הזמן, אנו גאים להיות חלוצים בתחום חשוב זה".

שלומית יהב, מנכ"לית מכללת עדיף, שייבאה את תכנית הלימוד והתאימה אותה לחקיקה הישראלית, מדגישה כי "הלימודים בתכנית ההסמכה אינם מבוססים רק על ידע וניתוח, כי אם על התפתחות מקצועית ספירלית המפתחת יכולת תכנון מקיפה, תוך בחינת אלטרנטיבות למיצוי מקסימלי של ערכו הכלכלי של הכסף בכל עת, כך שגם הפרישה וההעברה הבין דורית תהיינה מתוכננות מבעוד מועד ותיושמנה בקלות יחסית למרות מורכבותן ותוך ניהול סיכונים מיטבי ואפקטיבי. בשבועות האחרונים, מהעבודה עם ראובן וצוותו, למדתי שבתלפיות מאמינים בדרך ומקדישים רבות לשכלול ופיתוח עצמי, והכל לטובתו ולתועלתו של הלקוח. זו זכות גדולה לעבוד עם גוף המממש את חזונו".
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011