האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
רועי ויינברגר
כתבות נוספות
 
אחרי 3.5 שנים כעורך הראשי: רועי ויינברגר עוזב את עדיף ועובר לגלובס
ויינברגר: מודה לעופר נוריאל על האמון והתרומה המקצועית, ולכל צוות עדיף שהפכו עבורי למשפחה | נוריאל: גאווה על ההתפתחות מהולה בעצב הפרידה | המנכ"ל כפיר לוי: רועי היה שותף להתפתחות שולחים לו את ברכת הדרך
שינויים במערכת החדשות של עדיף תקשורת. רועי ויינברגר, העורך הראשי, יסיים בסוף החודש את תפקידו לאחר שלוש שנים וחצי. ויינברגר, שהגיע לעדיף לפני כ-6 שנים, התמנה לכתב הביטוח והבנקאות של עיתון גלובס.
 
"אני גאה על היותי חלק ממערכת החדשות של עדיף בשש השנים האחרונות, מערכת ששמה לנגד עיניה להיות הגונה ומאוזנת, להיצמד לעובדות ולהעניק לקוראינו בפרט ולתעשייה כולה ערך מקצועי וחדשותי. אני מודה באופן אישי לעופר נוריאל, המייסד, הבעלים של עדיף והעורך הראשי לשעבר על האמון שנתן בי מהיום הראשון ובעיקר עם המינוי למחליפו בתפקיד העורך הראשי. עופר תרם לי רבות מבחינה מקצועית ואישית ועל כך אני מוקיר לו תודה", אמר ויינברגר.

"עדיף הפכה עבורי לבית והצוות המצוין שמרכיב אותה הפך עבורי למשפחה. אני מודה לכל משפחת עדיף, בראשות המנכ"ל כפיר לוי וסמנכ"ל התוכן הדס דרור, לאילן פיש שעבד לצדי ולכל העובדים, ומשוכנע כי ימשיכו להוביל את תעשיית הביטוח, החיסכון והפיננסים כפי שעושה עדיף ב-22 השנים האחרונות".

עופר נוריאל, הבעלים, המייסד והעורך הראשי הראשון של עדיף: "אני מרגיש גאווה מהולה בעצב. גאווה על מסלול ההתפתחות שרועי עשה בעדיף ועל ההשתלבות שלו בענף. עצב על שהוא לא יהיה חלק מהמשך הדרך שלנו. אבל זו דרכו של עולם ואני שמח שרועי נשאר כתב בעולם הביטוח כך שדרכינו ימשיכו להצטלב. באופן אישי רועי היה נכס למערכת עדיף, מקצוען וגם אנושי, ואני מאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו".

כפיר לוי, מנכ"ל עדיף, מסר: "אני מודה לרועי על 6 שנים שבהן היה שותף להתפתחות של עדיף. בשם עדיף אנחנו שולחים לו את ברכת הדרך בהמשך התפתחותו המקצועית".

עוד הוסיף לוי כי "עדיף תמשיך את תהליך ההתעצמות שלה כאשר את התוכן תוביל הדס דרור, סמנכ"ל התוכן של עדיף, אשר תרכז תחתיה את האחריות על התוכן, מדיות עדיף ואירועי עדיף".

לצוות התוכן של עדיף יצטרף בימים הקרובים רכש מקצועי חדש, גיא בריצמן. בריצמן הינו בעל רקע עשיר בתקשורת; בתפקידו האחרון היה כתב חדשות בדסק החוץ של תאגיד השידור הישראלי, שם עבד במשך ארבע שנים.

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011