האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
כתבות נוספות
 
תכנון פרישה - כך עושים זאת נכון
פאנל בנושא התקיים בכנס MDRT ישראל שנערך שלשום בירושלים
"לסוכן הביטוח קיים יתרון אדיר ביחס להבנה שלו את המוצרים הפנסיוניים ומהותם. השפה הביטוחית היא ייחודית ורק לכם יש את היכולת להבין מה יש שם, במיוחד כשמדובר בפוליסות או תכניות ישנות", ציינה רו"ח רונית סגל, מנהלת מחלקת קופ"ג החטיבה המקצועית ברשות המסים, בפאנל בנושא תכנון פרישה, בכנס MDRT ישראל שנערך שלשום (ג’) בירושלים. היא הוסיפה כי הסוכנים צריכים ליזום פנייה לבני 45-60 ולהגדיר איתם את המטרות והיעדים בעת פרישה. את הכנס הנחה אבשלום מושקוביץ, חבר הנהלת MDRT ישראל.
 
אבי ברוק, מתכנן פרישה ואחראי מקצועי, חיים חדשים, מגדל חברה לביטוח, ציין כי באירוע הפרישה יש היבטים נפשיים וכלכליים. "הסוכנים צריכים לפעול בהיבט הכלכלי ולנצל בתבונה את הידע והמקצועיות שקיימים במחלקה לניהול תהליכי פרישה. יש לפנות ללקוחות בני 60 ולתכנן מולם ניהול תהליכי פרישה".

דודי צור, מהמרכז לתכנון פרישה בכלל ביטוח, הסביר כי על סוכן הביטוח להקדיש את כל כולו למקצוע הזה, שבו הוא מבחין בשלושה רבדים: הראשון – סוכן שאינו מבין בתחום ומבקש שיטפלו בלקוח שלו. השני – לסוכן הבנה חלקית בתחום הפרישה ובאפשרותו לפנות למחלקה בכלל לקבלת שירות בנקודה שאינו מכיר. השלישי – סוכן בעל ידע מקצועי ומקיף בתחום, שלפעמים זקוק לעזרת בעל מקצוע בנקודה מסוימת.

יוסי ברונהיים, מתכנן פיננסי בעל סוכנות, ציין כי כל סוכן ביטוח, ואין זה משנה עם איזה מוצרים הוא עובד, בין אם זה פנסיה, ביטוחי מנהלים או קופות גמל, ובין אם מדובר על נושאי סיכונים, שארים או אובדן כושר עבודה - מחויב לחשוב על פרישה מתחילת התהליך.

עו"ד ג'ון גבע ציין כי תכנון פיננסי אינו מקצוע מוסדר, לכן על רקע מחלוקות שמגיעות לבתי המשפט, כדאי להסדיר בכתב את הנושאים, הפעולות בין בעל המקצוע ללקוח ותאם תיפיות ביניהם, שכן במצבים של מילה מול מילה הלקוח צודק. כמו כן, להגדיר מנגנון ליישוב מחלוקות.

יוסי מנור, יו"ר MDRT אירופה ואוקיאניה ולשעבר נשיא לשכת סוכני הביטוח, הסביר כי יש שונות רבה מאוד בעיסוק של פרישה ופיננסי. לדבריו, מי שמעוניין לעסוק בתחום חייב להשקיע, ללמוד ולהיעזר באנשים שנותנים ערך מוסף למומחיות כסוכני ביטוח.

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011