האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
אודי כץ
כתבות נוספות
 
אודי כץ ייצג את קובי סויסה בבית הדין של לשכת סוכני הביטוח
נשיא הלשכה לשעבר הסביר לעדיף: החלטתי לייצג את סויסה כדי להרגיע את הרוחות ושבית הדין של הלשכה יתנהל עם סוכני ביטוח ולא עם עורכי דין. אני מקווה שאצליח לצנן את הרוחות
אודי כץ, לשעבר נשיא לשכת סוכני הביטוח, מונה על ידי קובי סויסה להיות בא כוחו בדיון שיתקיים בעניינו בבית הדין של הלשכה.
 
הוועד המנהל של לשכת סוכני הביטוח עתר לבית הדין נגד סויסה וארגמן
21/7/2021
מבקש שהשניים ישמיעו את עמדתם בקשר לטענותי על התבטאויות לא ראויות שלהם ביחס ללשכה ולמוסדותיה | עוד מתבקש בית הדין לקבוע כללים לשיח מכבד ומאוזן בין חברי העמותה
כנגד סויסה עתר הוועד המנהל של הלשכה בטענה להתבטאויות לא ראויות שלו ביחס ללשכה ולמוסדותיה. סויסה אינו חבר הלשכה היחיד שהוועד המנהל עתר נגדו לבית הדין מאותה סיבה. השני הוא עוזי ארגמן.

בשיחה עם עדיף הסביר כץ: "החלטתי לייצג את סויסה כדי להרגיע את הרוחות ושבית הדין של הלשכה יתנהל עם סוכני ביטוח ולא עם עורכי דין. מכייוון שהייתי נשיא הלשכה ואני יודע איך הדברים מתנהלים  - צריך לצנן את הרוחות. אני מקווה שאצליח בכך". כץ הוסיף כי הוא מכיר את הערכאות, כי הוא עצמו היה דיין בבית הדין של הלשכה.  עוד הוסיף כי הוא כבר עבר על כל החומר הרלוונטי.

ייפוי הכוח מעניק לכץ כר פעולה חופשי ונרחב בכל הקשור להתנהלות של סויסה מול בית הדין, כולל להופיע בשמו ובמקומו, בין היתר, בכל בתי המשפט ובתי הדין למיניהם, וכן להגיע בשמו לפשרה בהתאם לשיקול דעתו.

עדיין לא נקבע מועד לדיון, כאשר על סויסה להגיש את עמדתו בטרם יתכנס בית הדין. סויסה שב וטען כי אין בהתבטאויות שלו דבר המצדיק הגשת עתירה נגדו וכי הגשת העתירה הינה מעשה פוליטי חמור. 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011