האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
יפתח רון-טל | צילום: יוסי וייס, חברת החשמל
כתבות נוספות
 
יפתח רון-טל מונה למנכ"ל מגדל אחזקות
רון-טל משמש כיו"ר מגדל ביטוח | יוסי בן ברוך מונה למשנה למנכ"ל מגדל אחזקות | המינויים נכנסו לתוקף היום, מייד עם אישורם בישיבת דירקטוריון החברה | זהות מנכ"ל חברת הביטוח טרם נקבעה
יפתח רון-טל, יו"ר מגדל ביטוח, מונה היום (ד') למנכ"ל מגדל אחזקות. המינוי אושר בישיבת דירקטוריון מגדל אחזקות, שגם אישר את מינויו של יוסי בן ברוך, המכהן כמנהל הכספים של החברה וכמשנה למנכ"ל ומנהל החטיבה הפיננסית של מגדל ביטוח, לתפקיד משנה למנכ"ל החברה.
 
האם המחליף של רן עוז יבוא משדרת הניהול היציבה והאיכותית של מגדל ביטוח?
15/7/2021
המנכ"ל הודיע בתחילת השבוע במפתיע שהוא עוזב לטובת תפקיד מנכ"ל ישראכרט | ועדת האיתור תחל בעבודתה רק בעוד מספר ימים ועד אז בורסת השמות חוגגת
כניסתם של רון-טל ובן ברוך היא מיידית, כך שמקביל נכנסה לתוקף התפטרותו של מוטי רוזן מתפקידו כמנכ"ל מגדל אחזקות בחודש אפריל השנה, לאחר הסכם פשרה בין הצדדים.

באשר לבחירת מנכ"ל חדש למגדל ביטוח, ועדת האיתור ממשיכה בעבודתה. בעקבות פרישתו המפתיעה בחודש שעבר של מנכ"ל מגדל ביטוח, רן עוז, ליטובת תפקיד המנכ"ל בישראכרט, הוחלט על הקמת ועדת איתור לאחר שרון-טל התייעץ עם בעל השליטה, שלמה אליהו. ועדת האיתור בוחנת מועמדים מחוץ למגדל ביטוח ואנשי מפתח מתוך החברה.

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011