האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
אבשלום מושקוביץ | צילום: טל מושקוביץ
כתבות נוספות
 
"נרחיב את התועלות לחברי ארגון MDRT ישראל"
אבשלום מושקוביץ, היו"ר החדש של הארגון: החברות בארגון מהווה עבורי מצפן בתחום הערכי, המקצועי והאישי
אבשלום מושקוביץ, CFP, נכנס אתמול (ד') לתפקידו כיו"ר ארגון MDRT ישראל. מושקוביץ החליף את עו"ד פיני חג'ג', CLU ,TOT, שכיהן בתפקיד זה בשנה האחרונה. מושקוביץ מונה לתפקיד החדש לאחר שנבחר על ידי MDRT העולמי. הוא חבר הנהלת MDRT ישראל משנת 2014 ברציפות, מתוכן היה חמש שנים בתפקיד MCC.
 
אבשלום מושקוביץ יחליף את פיני חג'ג' כיו"ר MDRT ישראל
29/8/2021
פיני חג'ג' שניהל את הארגון בשנה האחרונה: אני מאמין שהענף יהיה יותר מקצועי ואיכותי ככל שנגדיל את החיבור לקהילה ולצעירים
מושקוביץ בן 58, נשוי לטל ואב לשלושה, בוגר בית הספר הראלי והפנימייה הצבאית בחיפה. הוא השתחרר מצה"ל בדרגת רס"ן. הוא בעל רישיון פנסיוני לביטוח חיים משנת 1993, הסמכה בינלאומית למתכננים פיננסיים CFP, תואר ראשון במנהל עסקים מהמרכז האקדמי רופין. בנוסף, הוא מוסמך ללימודי משפט (MA) מאוניברסיטת בר אילן וכיום סטודנט למנהל עסקים MBA במרכז האקדמי רופין.

מושקוביץ, הבעלים והמייסד של אבשלום מושקוביץ סוכנות לביטוח חיים 2002, מציין בשיחה לעדיף: "אנחנו כמשפחה מורחבת עוסקים בביטוח, אבי בן ה-84 עובד איתי בחברה וגם אשתי מזה שנים רבות". כמו כן, הוא מספר על האחים שלו: "שני האחים שלי גם הם היו בתחום הביטוח. אח אחד, צביקה מושקוביץ, אף הוא בוגר הפנימייה הצבאית בחיפה אותה סיים בהצטיינות, נפטר בשנת 2012 בגיל 46 ממחלה קשה. הוא למד לימודי CLU, כיהן כמפקח רכישה בחברות הדר וציון ונפטר בעודו מנהל את מחלקת ביטוח החיים בסוכנות הביטוח אורן מזרח. האח השני, יניב מושקוביץ, הוא בעלים ומייסד של יניב מושקוביץ סוכנות לביטוח פנסיוני 2011, מומחה בתחום הבריאות והנסיעות לחו"ל וחבר בארגון MDRT". הוא מציין, כי אחיו אבשלום עצמו מומחה בליווי פורשים בכירים ובנה מודל ייחודי לאסטרטגיה משולבת לפרישה ולתכנון פיננסי. משרדו ממוקם באבן יהודה בשרון.

מושקוביץ נושא את פניו אל העתיד ואומר: "המטרה שלי היא שהארגון יהווה אבן שואבת, השראה ומוטיבציה לחברים קיימים וחדשים, אנו מתכוונים להגדיל את התועלות לחברים בנוסף לכנסים הייחודיים שלנו בחו"ל ובארץ". במסגרת התועלות אותן מעוניין מושקוביץ להרחיב הוא מציין את כל הקשור ללמידה מתמדת והכשרה מקצועית: "בנושא הזה אנחנו מתכננים מספר פעילויות מקצועיות כגון קורס בתחום הפרישה ועוד כל מיני תכניות", הוא מדגיש: "אני מאמין שההשקעה בעצמנו בתחום האישי והמקצועי תאפשר לנו להמשיך להיות רלוונטיים ולתת ערך גבוה ככל האפשר ללקוחות שלנו ולקהילה שנבחרנו לשרת בה".במסגרת הארגון קיים אתר אינטרנט עולמי המרכז מידע על כל הנושאים המקצועיים בתחומים בהם נוגע הארגון, כגון פרישה, תכנון פיננסי, סיכונים ועוד. מושקוביץ מדגיש נושא נוסף ומשמעותי עבורו: "ישנו נושא שאנו מכנים 'האדם השלם'. זהו קונספט שמטרתו לאזן בין החיים האישיים לחיים המקצועיים שלנו".

מושקוביץ מתכוון ליזום פעילויות נוספות כגון "MDRT על הבר" – פעילות שתתבצע אחת לתקופה במסגרתה יערכו מפגשים עד שעה באופן מקוון בנושאים כגון אקטואליה, מוטיבציה, השראה ומקצועיות. "המטרה היא שבשעת ערב מסוימת שתיקבע, ייפגשו החברים על כוס בירה, קפה או יין בביתם באופן וירטואלי, ישמעו הרצאה מעניינת בנושא אקטואלי או מקצועי ולאחר מכן תתבצע חלוקה לחדרים ויערך דיון".

מושקוביץ מסביר, כי "סמל הארגון מופיע כשולחן עגול. הארגון נוסד בשנת 1927, זהו ארגון מאוד ותיק אליו התקבצו 32 סוכני ביטוח מובילים שעסקו בביטוח חיים אשר היקף המכירות שלהם עלה על מיליון דולר, מכאן גם החשיבות של הישיבה המשותפת של החברים וסיעור המוחות". מושקוביץ מספר בעניין זה: "אני יכול להעיד באופן אישי שהובלתי קבוצת דיון בתקופת משבר הקורונה כאשר היינו אחד ליד השני, תמכנו איש ברעהו, ייעצנו בנושאים מקצועיים, התקיימה הפרייה הדדית, פעילות חברתית, נבדקו סוגיות ביחד וזה היה העוגן בתקופת הקורונה שליווה אותנו דרך החברים בקבוצה".

לסיכום אומר מושקוביץ: "החברות בארגון MDRT מהווה עבורי מצפן בשלושה תחומים מרכזיים: ערכי, מקצועי ואישי. אני מאחל לכל הסוכנים והסוכנויות שיהיה רק טוב ונדע ימים קלים יותר. אנו נדרשים לפרגון, לכבוד הדדי ולדוגמה אישית כדי לשמור על הכבוד של כל האנשים במקצוע הזה".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011