המלאכה 6, חולון,
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
יוסי סודרי
כתבות נוספות
 
יוסי סודרי ינהל את חטיבת הפרט והמטה בהכשרה
מערך הפרט יכלול את כל תחומי ביטוחי הפרט, רכב רכוש, רכב חובה, ביטוחי דירות, משכנתה, ביטוחי פרפקט, קשרי סוכנים, בקרה ועוד | בתפקידו האחרון היה סמנכ"ל, מנהל תחום פרט ועסקי באגף האלמנטרי במנורה
יוסי סודרי מונה למנהל תחום הפרט ומטה האגף בהכשרה חברה לביטוח.
 
יוסי סודרי הודיע על סיום תפקידו במנורה
5/7/2021
כיהן כסמנכ"ל תחום ביטחי פרט ועסקי באגף האלמנטרי | עדיין אינו יודע לאן מועדות פניו בענף הביטוח
סודרי, איש ביטוח מהבולטים והמנוסים בענף, מגיע עם ניסיון רב לאחר שכיהן בין השאר בעשור האחרון כסמנכ"ל, מנהל תחום פרט ועסקי באגף האלמנטרי במנורה מבטחים.

במסגרת תפקידו ינהל סודרי תחת אבי שלמה, המשנה למנכ"ל וראש המערך לביטוח הכללי, את מערך הפרט בהכשרה, אשר יכלול את כל תחומי ביטוחי הפרט, רכב רכוש, רכב חובה, ביטוחי דירות, משכנתה, ביטוחי פרפקט, קשרי סוכנים, בקרה ועוד.

בהכשרה מציינים כי המנכ"ל שמעון מירון מינה את סודרי כחלק מיישום האסטרטגיה העסקית של החברה ובהמשך ישיר לתכנית העבודה בחיזוק הקשר עם סוכני הביטוח ובניית תהליכי עבודה ותכניות ביטוח חדשות.

מירון: "אנחנו מבצעים מהפכה במערך האלמנטרי בחברה. במטרה לחזק את חטיבת הפרט, לשפר את הידע, לחזק את ארגז הכלים, גייסנו לשורותינו את יוסי סודרי - שם דבר בעולם הביטוח, שמכיר היטב את סביבת העבודה של סוכני הביטוח ואת הצרכים שלהם. הוא חלק מיישום תכנית העבודה של החברה להשקיע ולחזק את הקשר האישי עם סוכני הבית אשר הם השותפים העסקיים והאסטרטגיים שלנו".

מנכ"ל הכשרה הוסיף: "אני מברך את סודרי על הצטרפותו להכשרה ומאחל לו הצלחה רבה בתפקידו החדש. המשימה של סודרי להוביל מהפכה בחטיבת הפרט, לשפר את הכדאיות הכלכלית להוביל לרווחיות ולצמיחה בחטיבה ולחזק את הקשר עם הסוכנים".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011