האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
עו"ד דורון חבקין
כתבות נוספות
 
עו"ד דורון חבקין נבחר לכהונה נוספת כיו"ר איגוד השמאים
הכריז אחרי בחירתו: "נמשיך להיאבק למען שוק חופשי ותחרות הוגנת בענף" | עו"ר אורי גורביץ נבחר לתפקיד סגן יו"ר האיגוד
עו"ד דורון חבקין נבחר פעם נוספת לתפ]קיד יו"ר איגוד השמאים בבחירות שהתקיימו בשבוע שעבר. לתפקיד סגן יו"ר האיגוד נבחר עו"ד אורי גורביץ, ושאול עטיה נבחר להיות הגזבר. כן נבחרו חברי הוועדים בענפים השונים ובוועדות המקצועיות. אספת החברים שבסיומה התקיימה ההצבעה, נוהלה על ידי היועץ המשפטי של האיגוד, עו"ד שלמה תוסייה-כהן.
 
לאחר בחירתו אמר חבקין: "אני שמח להמשיך ולשרת את ציבור השמאים, אני מברך את כל מי שנבחר לוועדי הענפים ולוועדות המקצועיות. ביחד נמשיך לפעול להעלאת קרנו של מקצוע השמאות, נפעל בכל האמצעים העומדים לרשותנו בכדי שהשמאים חברי האיגוד ובכלל יפעלו בהגינות ועל פי כללי אתיקה ואמות מידה מקצועיות. בנוסף, נמשיך להיאבק למען שוק חופשי ותחרות הוגנת בענף".

במסגרת האספה הרצה עו"ד מיכאל צור משקלא וטריא, מומחה בינלאומי לניהול משא ומתן, ניהול מצבי משבר ותיהלוך קונפליקטים, בנושא ניהול משא ומתן במציאות מאתגרת. לדבריו, "בניהול משא ומתן אין להניח הנחות, כי אנו נוטים לחשוב שמה שמניע אותנו, מה שחשוב לנו, הוא גם חשוב לאחר ומניע אותו, אך לא תמיד הדברים הם כך. הדבר החשוב ביות בניהול משא ומתן, הוא להתחיל תמיד בלבקש בקשת פתיחה ולא משנה עד כמה המצב 'מסוכן' או כאוטי, כי המטרה והשאיפה בתחילתו של כל תהליך משא ומתן הוא לאפשר תקשורת קונסטרוקטיבית".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011