דרך השלום 53, גבעתיים, 53454
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
מימין: בועז נגר ואבנר חדד טום הרפז
כתבות נוספות
 
אקסלנס: אבנר חדד ימונה למנכ"ל ובועז נגר ליו"ר דירקטוריון בית ההשקעות
הפניקס מודיעה על שינויים בחברת הבת ושינוי מבני בהחזקות: חתמה על מזכר הבנות עם חדד ונגר, לפיו תפעל למיזוג של קסם אחזקות עם אקסלנס
הפניקס הודיעה היום (ג') על שינוי מבני בבית ההשקעות אקסלנס, הכולל את מינויים של אבנר חדד למנכ"ל ובועז נגר ליו"ר דירקטוריון, זאת בנוסף לתפקידיהם הנוכחים כמנכ"ל ויו"ר בקסם. המינויים נערכו במסגרת שינוי מבני בו חדד ונגר מקבלים אחריות מלאה על כלל הפעילויות תוך המרת החזקותיהם הקיימות בקסם להחזקות בבית ההשקעות.

בהפניקס מציינים כי בהמשך לשינוי האסטרטגי שמובילה הקבוצה בשנים האחרונות, הפעילות המנוהלת בבית ההשקעות הפכה להיות נדבך מרכזי באסטרטגיה להגדלת פעילות השירותים הפיננסיים, החיסכון וההשקעות לטווח הקצר והארוך. "כדי לממש את החזון והיעדים האסטרטגים המאתגרים המתבססים על החברות, קסם, חבר הבורסה, ניהול התיקים ו–ESOP, מובילה הפניקס מהלך שיהפוך את בית ההשקעות להיות הגדול, הרווחי והצומח ביותר בישראל בשנים הקרובות", נמסר.

במסגרת זו, הפניקס חתמה על מזכר הבנות עם אבנר חדד ובועז נגר לפיו תפעל למיזוג של קסם אחזקות עם אקסלנס, כך שלאחר המיזוג וביצוע פעולות נוספות הפניקס צפויה להחזיק (בעקיפין) בכ-88.44% ממניות אקסלנס ובעלי מניות המיעוט בקסם אחזקות יחזיקו 11.56%, מתוכם חלקם של חדד ונגר יהיה 7.5%.

חדד ונגר מכהנים כמנכ"לים משותפים של קסם וחברי הנהלה של אקסלנס החל מ-2006, ומ-2012 חדד מכהן כמנכ״ל ונגר כיו״ר קסם.

אייל בן סימון,
מנכ"ל קבוצת הפניקס: "היכולות הקיימות יחד עם השינוי הניהולי יובילו את אקסלנס להגשמת יעדיה האסטרטגיים, זאת באמצעות השקעה בטכנולוגיה מתקדמת, מיקוד ניהולי ברור וחתירה להישגיות. אבנר ובועז הוכיחו בשנים האחרונות את יכולותיהם בבניית קסם כגוף ניהול הקרנות הטוב בישראל תוך התמודדויות עם שינויים משמעותיים בעולם הקרנות, בניית מערך טכנולוגי ואופרטיבי יוצא דופן וניהול ממוקד וללא פשרות".

"אני רוצה להודות לחנה הולנדר על תרומתה הרבה לאקסלנס ולקבוצת הפניקס במהלך השנים האחרונות הן בפיתוח העסקי באקסלנס והן בתחום האשראי בפניקס, אשר ביקשה לסיים את תפקידה ולפתוח בקריירה חדשה של יזמות, ובטוחני כי עוד ייפגשו דרכינו בעתיד".
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011