האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
מימין: עופר נוריאל, כפיר לוי ויובל נוריאל
כתבות נוספות
 
שינויים בהובלת עדיף: יובל נוריאל יחליף את כפיר לוי שפורש מתפקיד המנכ"ל
לוי מסיים קדנציה בת שנתיים וחצי במהלכה ניווט בהצלחה את החברה והוביל אותה להישגים מרשימים | מינויו של נוריאל נועד לקדם אותה לעבר שיאים חדשים
עדיף תקשורת עומדת בפתחו של עידן חדש שימשיך ויעצים את ההישגים המרשימים אליה הגיעה החברה בתקופה שבה הוביל אותה המנכ"ל כפיר לוי שפורש מעדיף. את המושכות להצעדת החברה קדימה ולקידומה לעבר שיאים חדשים יקבל יובל נוריאל, המכהן בשלוש השנים האחרונות כסמנכ"ל השיווק והמכירות בעדיף.
 
לוי מכהן כמנכ"ל במשך כשנתיים וחצי במהלכן הטביע את חותמו והוביל את עדיף להתפתחות גדולה ולהישגים מרשימים ביותר.

נוריאל ימשיך לשקוד על פיתוח שירותים הוליסטיים, דיגיטליים ומסורתיים, לטובת מתן ערך מקצועי לפעילי הענף - ולהטמיע פתרונות יצירתיים נוספים, כפי שיושמו בהצלחה בתקופת משבר הקורונה, אשר חייב גם את עדיף להתאים את עצמה למציאות החדשה.

נוריאל צמח בתוך עדיף, שבה החל את דרכו לפני כ-7 שנים. בתפקידו הנוכחי כסמנכ"ל השיווק והמכירות, הוא אחראי על כל הפעילות המסחרית והתקשורת השיווקית, כולל התקשרות מול לקוחות אסטרטגיים, שיפור תהליכי שירות ומכירה, הטמעת תהליכים דיגיטליים וחוויית לקוח.

טרם מינויו לסמנכ"ל השיווק והמכירות, היה נוריאל מנהל מחלקת מכירות ומערך סוכנים שאחראי, בין היתר, על פעילות מנהלי הלקוחות בעדיף. במסגרת תפקיד זה, יצר נוריאל היכרות עמוקה עם מאות סוכנים, בתי סוכן ונותני שירות מצפון עד דרום. ההיכרות אישית העניקה לו אחיזה מוצקה בשטח ואפשרה לו להכיר מקרוב את הצרכים שלהם, הקשיים, האתגרים וההזדמנויות בסביבת עבודתם.

עופר נוריאל, מייסד ויו"ר קבוצת עדיף תקשורת, ציין: "לאחר העברה מוצלחת ממני של שרביט הניהול, אני גאה כעת שההובלה ממשיכה הלאה לאדם מוכשר וראוי מתוך הארגון. תמיד האמנתי שכוחו של ארגון הוא ביכולתו להצמיח מנהלים מלמטה, ואני גאה שזה גם קורה בעדיף.

"כפיר לוי המנכ"ל היוצא, שצמח אף הוא מתוך עדיף, הוכיח יכולת ניהול, עמידה ביעדים ויכולת לשמור על נר התמיד שבוער בעדיף. אין לי ספק שכפיר רכש בעדיף כלים שיובילו אותו להמשך הצלחה ושגשוג. ברכות לארגון שיזכה בו.

"ובאשר ליובל, ראשית אני גאה כאב שבני זכה בתפקיד כה מאתגר ומעניין בזכות כישוריו. שנית, אני משוכנע שבזכות יכולותיו המגוונות, הוא ביחד עם צוות עדיף המחויב להתפתחות אישית, ימשיכו להוביל את עדיף לפסגות חדשות".

כפיר לוי: "אין ספק שהקורונה מתחה אותנו לגבולות גזרה חדשים ואני שמח לומר שבמציאות המאתגרת שהיא הביאה איתה ידענו לקחת את אותם אתגרים בשתי ידיים ולהפוך אותם להזדמנויות. ההתפתחות של עדיף TV, עדיף כנסים, התפתחות פלטפורמות עדיף וחיזוק הקשר עם הסוכנים והיועצים, לצד שמירה על הערכים הייחודיים לעדיף, הם שהובילו אותי במהלך תפקידי. אני רוצה להודות לעובדי עדיף על האמון שהביעו בי. שמחתי להוביל אותם ולרתום אותם בהצלחה מרובה לאתגרים שעמדו בפנינו. אני מודה לעופר נוריאל, מייסד ויו"ר קבוצת עדיף על ההזדמנות שניתנה לי להוביל את עדיף ומאחל ליובל הצלחה רבה במילוי תפקידו החדש".

יובל נוריאל: "כמי שצמח בעדיף ועשה פה את כל המסלול, אני שמח ונחוש להוביל את עדיף לתקופה חדשה, עם ערך חדש ועם בשורות לכלל פעילי הענף, ותיקים וצעירים. אני סומך על הצוות בעדיף שביחד נוכל להגיע לשיאים ולהישגים חדשים. אני מודה לעופר נוריאל, אבי והמנטור שלי, על האמון שנתן בי בהובלת מפעל חייו, ולכפיר לוי על שהיה לי מנהל ושותף לדרך, וכמובן שאני מאחל לו בהצלחה בהמשך דרכו".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
תגיות:
חברות ופעילים:
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011